Запорізька ТПП разом з командою EEN презентувала підприємства електротехнічної галузі

Запорізька ТПП  разом з командою EEN презентувала підприємства електротехнічної галузі

Запорізька торгово-промислова палата, яка є офіційним партнером Європейської Мережі Підприємств (Enterprise Europe Network) у регіоні, онлайн долучилась до зустрічі учасників і партнерів спільноти.

Разом з Литовським інноваційним центром, Центром фізико-технологічних наук Державного науково-дослідного інституту (FTMC, Литва), координаторкою консорціуму EEN Ukraine Ольгою Шубіною, представниками бізнесу, обговорювали ринкові можливості та ризики українського електротехнічного сектору, презентували виробничий, експортний потенціал підприємств українського сектору електроніки, а також автоматизації і суміжних галузей.

Віцепрезидент Запорізької ТПП Андрій Куц представив загальну характеристику ринку виробників електротехнічної продукції в Україні та роль запорізьких профільних компаній, розповів про діяльність Запорізької торгово-промислової палати та ініціативи регіонального кластеру «Інжиніринг – Автоматизація – Машинобудування» у напрямі міжнародної співпраці і кооперації, розвитку інновацій.

Під час зустрічі свій виробничий потенціал презентувала компанія ТОВ «Інфоком ЛТД», член Запорізької ТПП.

Підприємство – лідер промислової автоматизації –  спеціалізується в області застосування інноваційних технологій, рішень щодо розподілу енергії та впровадження програмних продуктів, які забезпечують автоматизацію і отримання повної інформації про поточні процеси.

Заправки для електромобілів, сонячні електростанції, системи розподілу електрики, системи автоматизації, безпілотники та роботи – компанія випускає продукцію для потреб економіки майбутнього.

Нагадаємо, Запорізька ТПП стала офіційним партнером мережі EEN  у нашому регіоні у 2022 році.

Enterprise Europe Network (EEN) – це найбільша європейська мережа підприємств, до якої входять 70 країн світу, більш ніж 2 500 000 організацій, понад 10 000 профілів компаній.

Налічує понад 600 бізнес-асоціацій, близько 20000 бізнес-пропозицій та технологічних розробок.

Європейська мережа підприємств допомагає робити практичні кроки для розширення торговельних можливостей українських підприємств:

•             пошук партнерів-інвесторів у країнах-учасницях EEN;

•             пошук інноваційних технологій у країнах-учасницях EEN;

•             пошук партнерів для створення спільних підприємств;

•             пошук партнерів для імпорту й експорту товарів.

Кожен рік EEN проводить близько 700 бізнес-заходів та b2b зустрічей, де підприємці зі всього світу шукають бізнес-партнерів.

Якщо Ваше підприємство хоче вийти зі своїми пропозиціями на ринок ЄС для пошуку інвесторів, ділових партнерів для експорту або імпорту товарів чи послуг, створення спільних підприємств, просування або пошуку інноваційних технологій – експерти Запорізької ТПП допоможуть розмістити ваші комерційні пропозиції на платформі EEN.

З питань представлення компанії у Європейській мережі підприємств запрошуємо запорізькі компанії звертатися до управління організаційної роботи і міжнародних відносин Запорізької ТПП.

Наші контакти: (050) 484-11-97, (061) 233-11-72, e-mail: oso@cci.zp.ua