Запорізька ТПП презентує регіональний бізнес і проєкти розвитку на виставці «Схід – Експо-2023»

Запорізька торгово-промислова палата бере участь у бізнес-виставці «Схід-Експо 2023», що проходить 6-7 червня 2023 року у Києві.

Сьогодні відбулась церемонія відкриття заходів виставки. До учасників і організаторів звернувся президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков, відзначивши особливу важливість таких подій у воєнний час.

Також наш інформаційний стенд вже відвідали поважні представники ЄС в Україні, ПРООН в Україні.

Презентуємо проєкти для розвитку бізнесу, промислово-економічний потенціал компаній – членів Запорізької ТПП, беремо участь у дискусійних заходах.

Зокрема, представимо досвід участі у міжнародних проєктах під час панельної дискусії «Роль бізнес-асоціацій та організацій із підтримки бізнесу у відбудові МСП».

Віцепрезидент Запорізької ТПП Андрій Куц і провідна експертка Управління організаційної роботи Ольга Щолкіна запрошують на інформаційний стенд для ознайомлення з основними проєктами, ініціативами Палати і проведення перемовин.

Також серед учасників виставки – ТМ “Famberry”, виробник натуральних продуктів з кизилу, член Запорізької ТПП.

Захід організовано Програмою розвитку  ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу, Посольства США в Україні та Уряду Хорватії.

Центральною подією «Схід-Експо 2023» є виставка-презентація підприємств із постраждалих від війни областей України, поєднана з можливістю проведення ділових переговорів, пошуку партнерів і клієнтів із інших регіонів, країн ЄС і світу та встановленням нових ділових відносин.

 «Схід-Експо 2023» прагне підтримати мікро-, малі та середні підприємства (ММСП), які релокувалися із або базуються у постраждалих від війни областях України, у встановленні ділових партнерств, розширенні їхньої діяльності та покращенні конкурентних переваг.

Понад 80 ММСП із різних галузей промисловості презентуватують свою продукцію на виставкових стендах. Учасники/-ці отримають підтримку у побудові нових партнерських відносин із бізнесом з усієї України, ЄС та інших країн світу.

Очікується, що «Схід-Експо 2023» допоможе відновити економічні зв’язки, перервані в результаті повномасштабного вторгнення Російської Федерації в Україну, а також сприятиме післявоєнному відновленню, цифровізації та інтернаціоналізації комерційної діяльності бізнесу з постраждалих від війни областей України.

У межах «Схід-Експо 2023» також відбувається ярмарок, де всі учасники/-ці виставки зможуть реалізувати свою продукцію відвідувачам. Ярмарок рекламуватиметься окремо задля залучення до заходу якомога більшої кількості киян і гостей міста. Передбачена й онлайн-трансляція на сторінці ПРООН у Facebook, YouTube, сайті заходу та платформі «Дія.Бізнес».

Панельні дискусії

Міжнародні партнери, національні та локальні органи влади, громадські лідери та місцеві підприємці обговорюватимуть економічне відновлення, стійкість до криз, релокацію та адаптацію бізнесу, енергоефективність, експортні можливості та міжрегіональне економічне співробітництво.

Презентації

Провідні спеціалісти розкажуть підприємцям, як інноваційні технології можуть допомогти у відновленні та розвитку їхнього бізнесу.

Майстер-класи

Під час заходу українські майстри та майстрині проводитимуть майстер-класи з гончарства, вишивання, хендмейду та інших ремесл.

Більше інформації дивіться на сайті заходу:

Довідково

Протягом 2017-2021 років відбулося сім виставок «Схід-Експо» – дві регіональні та п’ять загальнонаціональних, одна з них онлайн. Заходи пройшли у Краматорську, Сєвєродонецьку, Києві та Львові, де 280 компаній місцевих виробників презентували свою продукцію широкому загалу. За підсумками заходів 70% учасників та учасниць встановили ділові контакти з новими партнерами. Загалом виставки відвідало понад 10 000 людей.

«Схід-Експо 2023» організовує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу, Посольства США в Україні та Уряду Хорватії.

Захід реалізується у партнерстві з Міністерством економіки, Міністерством цифрової трансформації, Донецькою, Запорізькою, Луганською та Херсонською обласними державними адміністраціями, Донецькою обласною торгово-промисловою палатою та Торгово-промисловою палатою України.