Запорізька ТПП презентувала підприємцям та громадам Запорізького і Василівського районів актуальні сервіси

Запорізька ТПП презентувала підприємцям та громадам Запорізького і Василівського районів актуальні сервіси

Продовжується серія інформаційних заходів для громад і бізнесу Запорізької області.  30 травня і 1 червня віцепрезидент Запорізької ТПП Андрій Куц взяв участь у зустрічі з представниками Василівського і Запорізького районів, представивши можливості і сервіси, які надає палата в умовах війни.

Запорізька торгово-промислова палата – як повноважна експертна організація – з перших тижнів повномасштабного вторгнення рф здійснює фіксацію та оцінку збитків, завданих підприємствам, установам та організаціям у зв’язку зі збройною агресією рф. Ці матеріали стануть документальною базою для звернень у міжнародні арбітражі, отримання компенсацій і відшкодувань.

Під час виступу Андрій Куц надав практичні рекомендації щодо документального оформлення  підтвердження збитків.

Комплекс експертних послуг включає фотофіксацію, експертизу ушкодженого майна, оцінку збитків, упущеної вигоди. Роботи охоплюють огляд об’єкта оцінки, збір та аналіз необхідних даних, технічних характеристик, нормативних документів замовника, розрахунок вартості об’єкта оцінки, підготовку звіту.

Експертна робота здійснюється відповідно до «Методики визначення шкоди та обсягу збитків, завданих підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності внаслідок знищення та пошкодження їх майна у зв’язку із збройною агресією росії, а також упущеної вигоди від неможливості чи перешкод у провадженні господарської діяльності».

Також Андрій Куц акцентував увагу на презентаційних послугах, що надає Запорізька торгово-промислова палата.

За підтримки європейських донорів розроблена онлайн-платформа запорізького бізнесу PRO_Business  для ознайомлення європейської бізнес-спільноти  з запорізькими підприємцями.

Основний розділ сайту – двомовний каталог запорізьких компаній.   Наразі на онлайн-платформі представлені понад 600 підприємств області з різних галузей промисловості: машинобудівної, металургійної, легкої, харчової, агропромислової, поліграфічної, хімічної, сфери послуг, консалтингу.

Сайт інформаційної платформи PRO_Business: https://catalog.cci.zp.ua/

Форма для заповнення профілю підприємства доступна за посиланням: http://surl.li/ckfys

Інформаційні зустрічі з бізнесом і громадами області тривають.

Заходи організовано за дорученням голови облдержадміністрації, начальника обласної військової адміністрації Юрія Малашка Департаментом економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації спільно з Державною організацією «Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області» та за участі організацій-партнерів.