Запорізька ТПП працює спільно з представниками ТПП України за кордоном

Щодня фахівці Запорізької торгово-промислової палати надають консультації представникам компаній – членів Палати щодо питань зовнішньоекономічної діяльності. У свою чергу – ми завжди на зв’язку з нашими колегами – представниками Торгово-промислової палати України за кордоном.

Президент Запорізької ТПП Володимир ШАМІЛОВ, експерти Палати взяли участь в онлайн-зустрічі Торгово-промислової палати України, регіональних палат з представниками ТППУ за кордоном. Модерував зустріч віцепрезидент ТПП України Валерій Король.

До спільного обговорення подальшої роботи з підтримки України та бізнесу  приєдналися колеги з країн Азії, Америки, Африки, Європи.

Метою зустрічі стало налагодження координації допомоги Україні, комунікації з іноземними інституціями, установами та бізнес-спільнотами. На часі – гуманітарна допомога військовим, переміщеним особам, налагодження логістичних бізнес-маршрутів, експорту продукції. Є багато важливих завдань, але й  діючих проектів – також.

Зокрема, представник ТПП України в Латвії Олександр ПЕТРОВ розповів про роботу з організації участі українських компаній у продовольчому щорічному ярмарку RIGA_FOOD – 2022, що відбудеться 8 – 10 вересня 2022 року у м. Рига. Участь у рамках Національного стенду України є безкоштовною.

До підготовки регіональних компаній-учасників активно долучилася і Запорізька торгово-промислова палата.

Загалом для підтримки експорту у 68 країнах працюють 77 представництв ТПП України.

Зокрема, в Австрії, Бельгії, Болгарії, Грузії, Італії, Литві, Німеччині, інших країнах.

З повним переліком ви можете ознайомитися на сайті: https://ucci.org.ua/advocacy/delegation-of-the-ucci-abroad

Контакти у ЗТПП: (050) 484-95-10, e-mail: kuts@cci.zp.ua