Запорізька ТПП: онлайн-зустріч з бельгійськими колегами

Запорізька торгово-промислова палата активно тримає діалог з регіональними палатами країн ЄС. Продовженням такої співпраці стала участь в онлайн – зустрічі між бельгійськими та українськими регіональними палатами.

Віцепрезидент Запорізької ТПП представив європейським колегам інформацію щодо промислового, економічного потенціалу регіону, познайомив з основними напрямами діяльності та проектами ЗТПП.

Також свої можливості презентували представники Дніпропетровської, Чернігівської, Хмельницької, Тернопільскої палат.

Мета заходу – активізація міжрегіонального співробітництва,  налагодження нових ділових контактів для бізнесу.

У зустрічі взяли участь представники чотирьох регіональних торгово-промислових палат Бельгії: регіонів Антверпен-Ваасланд, Лімбург, Мехелен-Кемпен, Ено.

У їх числі – справжній друг і партнер Запорізької торгово-промислової палати – старший радник по зв’язкам з ЄС у Торгово-промисловій палаті Антверпена Люк Ван Луверен.

У лютому 2022 року Люк Ван Луверен відвідав Запоріжжя. Тоді Запорізька ТПП і Торгово-промислова палата Антверпена підписали угоду про співпрацю.

Також бельгійський експерт провів першу тренінгову сесію з органічного виробництва для запорізьких агровиробників у рамках спільного твіннінгового проєкту за підтримки ЄС, спрямованого на розвиток органічного виробництва. На жаль, подальшу реалізацію проекту перервала війна…

Втім, сьогодні співпраця між палатами триває, як і з партнерськими палатами Литви, Німеччини, Польщі, Угорщини, Чехії, багатьох інших країн, що підтримують Україну і бізнес-спільноту.

Нагадуємо, що Запорізька ТПП співпрацює з закордонними палатами, бізнес-асоціаціями, донорськими організаціями в рамках понад 70-ти двосторонніх угод. Відтак ви завжди можете скористатися нашою пропозицією щодо поширення комерційних пропозицій вашої компанії за кордоном. Будемо раді надати вам інформаційну підтримку!

Наші контакти: (050) 484-11-97, e-mail: oso@cci.zp.ua

Також читайте:

Запорізька ТПП розширює співпрацю з Чехією