Запорізька ТПП налагоджує прямі ділові контакти з італійськими регіонами

Прямі ділові контакти – найефективніші. Експерти Запорізької торгово-промислової палати разом з колегами з інших регіонів України взяли участь в Італійсько – Українському бізнес-форумі, організованому ТПП України та італійськими партнерами.

Мета заходу – відкрити нові можливості для транскордонного співробітництва між українськими та італійськими регіонами в рамках спільної Тwinning-програми ТППУ  з Eurochambres та Міжнародною торговою палатою.

Віцепрезидент Запорізької ТПП Андрій КУЦ презентував промисловий, економічний потенціал Запорізької області, розповів італійським колегам про основні інструменти підтримки підприємництва від ЗТПП та виклики для регіонального запорізького бізнесу.

 Взаємний інтерес у розвитку співпраці підтвердила участь у заході не тільки представників регіональних палат, але й десятків італійських бізнесменів.

До речі, Запорізька ТПП вже співпрацює з Італією. З 2017 року діє двостороння угода з Торговою палатою Падуї. Під час виступи Андрій Куц запросив колег до активізації співпраці та пошуку нових спільних можливостей з підтримки бізнесу в сучасних умовах.

Наші партнери – Торгово-промислова палата Італії в Україні, президент якої – Марко ТОСОН – неодноразово відвідував Запоріжжя, форумні заходи у ВЦ «Козак-Палац». Дякуємо йому за підтримку і увагу до українського бізнесу сьогодні!

До речі, італійський ринок є другим за значимістю в ЄС для українських експортерів. Торік товарообіг між двома країнами зріс на 50% до 6,14 млрд доларів.

Запорізьким виробникам є що представити на італійському ринку. Тож сподіваємося на активізацію двосторонньої співпраці.