Запорізька ТПП налагоджує контакти з іспанськими партнерами

Запорізька торгово-промислова палата продовжує активну участь у заходах міжнародного співробітництва. Цього тижня – це відкритий діалог з колегами з системи Іспанської торгової палати.

«Іспанія висловлює повну солідарність з українським народом у цей складний час. Ми дуже раді, що Єврокомісія схвалила рішення рекомендувати надання статусу кандидата Україні!», – зазначив Президент Іспанської торгової палати пан Хосе Луїс Боне під час Українсько-Іспанської онлайн-конференції за участі керівництва ТПП і регіональних палат обох країн.

Знаковою подією заходу стало підписання Меморандуму   про співпрацю Іспанської торгової палати і ТПП України. 

Президент ТПП України Геннадій Чижиков наголосив, що український бізнес дуже добре розуміє важливість торгово-економічних відносин з Іспанією: 2021 року товарообіг між Україною та Іспанією зріс майже на 30%. Утримати позитивні тенденції торгівлі між нашими країнами допоможе акцент на регіональній співпраці.

Запорізька торгово-промислова палата під час конференції презентувала промислово-економічний потенціал Запорізького регіону, можливості для розвитку кооперації.

Віцепрезидент  Запорізької ТПП Андрій Куц розповів про структуру економіки регіону та поточну ситуацію, кроки Палати на підтримку бізнесу сьогодні. Зокрема, акцентував увагу на розвитку кластерного руху, який не зупиняється під час війни, а шукає шляхи інтернаціоналізації, нові експортні ринки.

Представники регіональних палат Севільї та Валенсії теж висловили готовність підтримувати Україну та регіональний бізнес, адже успішна довоєнна історія товарообігу між Іспанією та Україною має продовжуватися і зміцнювати економіки обох країн.