Запорізька ТПП і Регіональна торгова палата м. Брно підписали угоду про співпрацю

Запорізька ТПП і Регіональна торгова палата м. Брно підписали угоду про співпрацю

Під час Міжнародного форуму інтеграції на кооперації «InCo Forum-2021» підписана угода про співпрацю між Запорізькою торгово-промисловою палатою і Регіональною торговою палатою м. Брно.

Свої підписи на документі у присутності почесних гостей і учасників форуму поставили президент Запорізької торгово-промислової палати Володимир ШАМІЛОВ і віцепрезидент Торгової палати м. Брно Томаш КУБАЛА.

Я дуже щасливий, що можу підписати угоду між нашими палатами, – відзначив під час спілкування з журналістами пан Томаш КУБАЛА. – Брно і Запоріжжя є промисловими регіонами. Я бачу великий потенціал для взаємоспівпраці і натхнення. Ми з вами крокуємо в одномі напрямі – це шлях цифровізації, інформатизації.

Восени делегація Запорізької ТПП відвідала наше місто, спеціалізовану промислову виставку у Брно. Тепер чеські підприємці матимуть нагоду завітати до Запоріжжя вже навесні. Я вбачаю потенціал співпраці саме середнього і малого бізнесу, особливо – у сфері інформатики, кібербезпеки, оскільки у нашому місті багато компаній працюють у цій галузі.

Окремий важливий напрям співпраці – у сфері кластерних об’єднань Запоріжжя і Брно. Чеські кластери готові ділитися досвідом і напрацюваннями.

Вже наступного дня пан Томаш КУБАЛА відвідав Запорізьку торгово-промислову палату, де обговорив стратегічні напрями співпраці з президентом Запорізької торгово-промислової палати Володимиром ШАМІЛОВИМ і взяв участь в експортній сесії кластеру “Інжиніринг-Автоматизація-Машинобудування”.