Запорізька ТПП допомагає впроваджувати сучасні стандарти НАССР

Запорізька ТПП допомагає впроваджувати сучасні стандарти НАССР

Вже протягом декількох років Запорізька торгово-промислова палата регулярно організує консультаційну підтримку бізнесу, комунальних установ з питань впровадження НАССР – системи управління безпечністю харчових продуктів. Відбуваються семінари і практичні консультації, видання методичної літератури.

Окремий курс орієнтований на заклади освіти. Зокрема, представників запорізьких шкіл, дитячих садків консультує директорка спеціального дошкільного навчального закладу № 36 «Дзвіночок» Запорізької міської ради Запорізької області Злата КАРЖОВА, яка за підтримки фахівців Запорізької ТПП, експертів Глобал Сертифік успішно впровадила стандарти НАССР у навчальному закладі.

Також в рамках цієї співпраці підготовлені Методичні рекомендації, які містять практичні аспекти розробки і впровадження системи управління безпечністю харчових продуктів відповідно до вимог українського законодавства.

Нещодавно це видання отримало всеукраїнське визнання. Під час виставки «Інноватика в сучасній освіті», що проходила у Києві 20-22 жовтня, Спеціальний дошкільний навчальний заклад № 36 «Дзвіночок» нагороджено золотою медаллю в номінації «Упровадження в освітню діяльність інноваційних проєктів, моделей, систем, технологій, що спрямовані на підвищення якості освіти».

Злата КАРЖОВА зазначає:

«У виданні зібрані всі практичні матеріали, які допоможуть закладам освіти правильно впроваджувати вимоги НАССР.

Дякую Запорізькій торгово-промисловій палаті за експертну підтримку, увагу до таких важливих питань і допомогу у виданні збірника!».

Навчальні програми з впровадження стандартів НАССР будуть продовжуватися і надалі. Стежте з нашими анонсами на сайті https://www.cci.zp.ua/zahody-ztpp/