Запорізька ТПП допомагає регіональному бізнесу бути конкурентним на європейських ринках

Президент Запорізької торгово-промислової палати Володимир Шамілов:

9 травня вже вдруге відзначаємо День Європи разом із країнами Європейського Союзу.

Україна сьогодні  виборює право на вільне життя і свободу на рідній землі, захищає єдність та мир на європейському континенті. Дякуємо нашим воїнам за сміливість, незламність і відвагу, а також всім, хто наближає Перемогу.

______________________

Допомагаємо підприємствам, що продовжують працювати і підтримувати економіку Запорізького регіону та України, прагнуть бути конкурентними на європейських ринках.

Ми завжди на зв’язку з компаніями – членами Палати. Поновлюємо щомісячні телефонні опитування. Наші фахівці проінформують вас щодо актуальних сервісів, послуг для бізнесу, нових пропозицій, допоможуть отримати профільну консультацію. Адже звернувшись до Палати, кожен підприємець може отримати комплексну та ефективну підтримку щодо роботи в умовах воєнного стану, виходу на європейські ринки та інших важливих питань.

Нещодавно ми оприлюднили Концепцію розвитку МСП Запорізької області до 2027 року, робота над якою тривала майже протягом чотирьох місяців. Запрошуємо до знайомства з документом та висловлення пропозицій, доповнень.

Більше інформації ви знайдете на нашому сайті: www.cci.zp.ua, ФБ-сторінці: https://www.facebook.com/zpalata і Дайджесті.