Запорізька ТПП бере участь у національному проєкті відновлення ділової активності в умовах війни

Запорізька ТПП бере участь у національному проєкті відновлення ділової активності в умовах війни

Запорізька торгово-промислова палата долучилась до нового проєкту «Економічне відновлення звільнених територій», що реалізується в Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Сумській, Харківській, Чернігівській областях.

Першим заходом ініціативи став круглий стіл «Відновлення ділової активності в умовах війни» за участі представників органів влади, регіональних торгово-промислових палат, бізнесу.

Начальниця управління організаційної роботи і міжнародних відносин Запорізької ТПП Ксенія Нагорна під час виступу розповіла про роботу бізнесу у прифронтовому Запоріжжі, представила основні проєкти Запорізької торгово-промислової палати для підтримки зовнішньоекономічної діяльності, навчання і експертної допомоги, кооперації підприємців.

Нагадаємо, минулого року у рамках реалізації проєкту «Розвиток бізнес-сектору України» група запорізьких компаній взяла участь у бізнес-турах і Міжрегіональному Економічному Форумі в Івано-Франківську. Напрацьовані ділові контакти, ідеї міжрегіональних проєктів.

Запорізький бізнес презентували представники машинобудівної, аграрної, харчової галузей,  виробники поліграфічної продукції. У їх числі –  ПАТ «Мотор Січ», ПрАТ «Новомиколаївський молокозавод», Ф/г «Орбіта», ТОВ «Агролідер», ТОВ  «Успіх  Принт».

Сьогодні, завдяки підтримці Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) проєкт має продовження.

Метою є підтримка МСП та стимулювання розвитку бізнесу в звільнених регіонах України через налагодження особистісних бізнес-зв’язків, поширення кращих бізнес-практик, налагодження системної міжрегіональної кооперації між МСП 12-ти областей, проведення навчань та надання інформаційно-консультаційної підтримки, консолідація зусиль щодо обговорення й вирішення проблем визначених галузей проєкту.

«Ми ставимо собі за мету посприяти відновленню зав’язків та системній співпраці між підприємцями дванадцяти областей. Повномасштабна війна в Україні створила для бізнесу серйозні виклики. Але завдяки правильним підходам, є чимало успішних бізнес-кейсів, що можуть бути прикладом для інших. Ми маємо про них розповідати. Адже бізнес – це основа економіки країни», – сказала керівниця проєкту  «Розвиток бізнес сектору України»   Леся Круп’як.

Новий проєкт складається з двох етапів.

На першому – команда проєкту організує три стаді-тури в Чернігівській, Сумській та Дніпропетровській областях.

«Під час стаді-турів відбудуться зустрічі, навчання, поїздки на підприємства, які представляють відповідну галузь і, паралельно, ми будемо чути урядовців, регіональну владу, ми будемо чути бізнес. І якраз в контексті цього всього ми зробимо висновки щодо того, які потрібні зміни для тих програм, які діють, а що треба нового», – розповіла проєктна менеджерка, бізнес-експертка Марія Савка.

На другому етапі відбудеться міжрегіональний бізнес-форум у Чернігові, де представлять успішні бізнес-кейси.  

Перший стаді-тур відбудеться у Сумах вже наприкінці жовтня.

З питань участі у заходах проєкту запрошуємо звертатись до управління організаційної роботи і міжнародних відносин Запорізької ТПП:

тел. (050) 484-11-97, (061) 233-11-72, e-mail: oso@cci.zp.ua