Запорізька торгово-промислова палата проводить оцінку збитків бізнесу від війни

Запорізька торгово-промислова палата проводить оцінку збитків бізнесу від війни

Запорізька торгово-промислова палата продовжує      проєкт      з безкоштовної оцінки збитків підприємств, завданих внаслідок збройної агресії рф. Ініціатива реалізується      за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Послуги вже надані понад 15-ти компаніям. Нещодавно експертна оцінка проведена для одного з промислових підприємств, що вже більше 70-ти років працює у Запоріжжі.

«Після роботи експертів Запорізької ТПП на нашому підприємстві нам надано детальний описовий звіт, де зафіксовані всі пошкодження, руйнування інфраструктури, виробничого обладнання. Інформація підкріплена фотоматеріалами. Сподіваємось використати ці документи як доказову базу для отримання компенсацій і відшкодувань», – розповідає заступник директора пан Андрій.

Підприємство зазнало значних пошкоджень будівлі та майна восени 2022 року внаслідок ракетного обстрілу російськими окупаційними військами обласного центру.

Влітку цього року компанія заповнила заявку на сайті Запорізької ТПП, пройшла попередній відбір за критеріями програми і розпочала роботу з експертами.

Далі – виїзд на об’єкт експертизи фахівців; збір та аналіз необхідних даних, технічних характеристик об’єкта експертизи, нормативних документів, які надає замовник; фотофіксація, а на завершення –  оформлення експертного висновку з детальним описом і розрахунками.

Коли роботи з огляду, фіксації пошкоджень і руйнувань були виконані, компанії вдалось власними силами провести ремонтні, відновлювальні роботи і підготуватись до зими.

Сьогодні підприємство працює далеко не на повну потужність. Переважно, виконуються замовлення для внутрішнього ринку – українських металургійних, машинобудівних, хімічних заводів. До 24 лютого 2022 року компанія була потужним експортером силікату натрію і зварювальних флюсів, але сьогодні зовнішньоекономічна діяльність призупинена. Серед основних причин – розірвання усталених логістичних маршрутів водними шляхами через підрив Каховської ГЕС, постійні обстріли агресором морської портової інфраструктури.

«Не дивлячись на всі труднощі, ми продовжуємо працювати і будуємо плани на майбутнє. Дякуємо Запорізькій торгово-промисловій палаті і П     рограмі USAID КЕУ за фахову підтримку!», – зазначає пан Андрій.

Запрошуємо представників запорізьких компаній, що зазнали збитків внаслідок агресії рф, звертатись до Запорізької торгово-промислової палати.

Для участі необхідно заповнити форму за посиланням:

https://cutt.ly/qwrgpM3y

Прийом заявок триватиме до 15 жовтня 2023 року.

Оцінка проводиться ліцензованими експертами Запорізької ТПП відповідно до національного законодавства.

Контакти Управління експертиз Запорізької ТПП:

тел. (067) 109-72-55, e-mail: ean@cci.zp.ua

Проєкт реалізує Запорізька торгово-промислова палата за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

З питань безпеки ми не зазначаємо у публікації назву підприємства та імені представника компанії.

Довідково

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (Програма USAID КЕУ) підтримує стартапи й малі та середні підприємства (МСП) з метою підвищення їхньої конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України та на міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також забезпечує українські компанії можливостями скористатись перевагами міжнародної торгівлі.