Інформаційна платформа PRO_Business Запорізької торгово-промислової палати

Інформаційна платформа PRO_Business   Запорізької торгово-промислової палати

Запорізька торгово-промислова палата запрошує відвідати інформаційну платформу запорізького бізнесу PRO_Business. Спеціалізований онлайн-сервіс для запорізьких компаній доступний за адресою: catalog.cci.zp.ua

Мета ініціативи: заявити про можливості запорізьких виробників, надати підприємцям майданчик для міжнародної презентації.

Основний розділ сайту – двомовний каталог запорізьких компаній.   Наразі на онлайн-платформі представлені понад 600 підприємств області з різних галузей промисловості: машинобудівної, металургійної, легкої, харчової, агропромислової, поліграфічної, хімічної, сфери послуг, консалтингу.

На сайті є також розділи з комерційними пропозиціями, вакансіями, бізнес-новинами і аналітикою.

Платформа PRO_Business поширюється не тільки в Україні, але й через систему палат за кордоном, що сьогодні активно допомагають Україні, бізнес-спільноті нашої країни. Також – під час зустрічей з іноземними делегаціями та потенційними партнерами. Загалом – діє  понад 70-ти двосторонніх угод Запорізької ТПП з іншими палатами, асоціаціями, донорськими організаціями.

Як потрапити до каталогу запорізьких компаній?

Для розміщення інформації у каталозі потрібно заповнити форму (українською та англійською мовами), а також надати фотографії логотипу підприємства та продукції. Послуга є безкоштовною.

Форма для заповнення профілю підприємства доступна за посиланням: http://surl.li/ckfys

Не тільки онлайн

Інформаційна платформа не обмежується лише онлайн-майданчиком. Відбуваються й інші корисні для бізнесу заходи. Зокрема, запорізькі підприємці, представники громадських організацій взяли участь у серії безкоштовних антикризових онлайн-консультацій на теми форс-мажорних обставин, податкового законодавства, експорту, фінансових ресурсів. Відбулася серія тренінгів «Зростаємо професійно!» для молоді, консультаційний захід для переміщених осіб «Ярмарок праці».

Запрошуємо стежити за нашими анонсами!

За більш детальною інформацією звертайтесь до Управління організаційної роботи та міжнародних відносин Запорізької торгово-промислової палати за тел. 050-484-11-97 або email: oso@cci.zp.ua.

Прес-центр: 050-600-46-81, e-mail: n.ohromiy@gmail.com

Робота над проєктом розпочалася у 2021 році, але зараз він став ще актуальнішим, адже створює додаткові можливості для запорізьких компаній в умовах викликів воєнного часу. У 2022 році ініціативу підтримала Програма ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки ЄС.

Довідково

Проєкт «Збереження та відновлення експортного і виробничого потенціалу МСБ Запорізької області в умовах воєнного стану» реалізує Запорізька торгово-промислова палата в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Все найважливіше про проєкт PRO_Business ми узагальнили у цьому буклеті: