Запорізька торгово-промислова палата об’єднує стейкхолдерів регіону. Звіт-2021

Запорізька торгово-промислова палата об’єднує стейкхолдерів регіону. Звіт-2021

8 лютого Запорізька торгово-промислова палата запросила до діалогу стейкхолдерів регіону – керівників великих промислових компаній, власників малого та середнього бізнесу, обласну і міську владу, закордонних бізнес-експертів.

Зустріч відбулася у рамках засідання Ради Запорізької торгово-промислової палати, до складу якої входять провідні компанії регіону, що працюють у різних галузях економіки.

Президент Запорізької торгово-промислової палати Володимир Шамілов:

Ми звітуємо про результати діяльності у 2021 році та разом з бізнесом, партнерами вибудовуємо стратегію подальшої роботи.

Акцентуємо увагу на якісній консалтинговій і експертній підтримці бізнесу, створенні ефективного майданчика для комунікацій і спільних ініціатив.

Які послуги найзатребуваніші бізнесом?

Експертами Запорізької ТПП у 2021 році надано понад 20 тисяч послуг для бізнесу. Найзатребуванішими стали: супроводження зовнішньоекономічної діяльності, експертиза, консалтинг з питань системного менеджменту якості, юридичні послуги, навчальні програми. Якість послуг відповідає вимогам стандарту ISO 9001:2015.

Спеціальні сервіси і переваги мають компанії – члени Палати. Зокрема, безкоштовний консалтинг у сфері експорту, індивідуальний аналіз ринків збуту, участь у діяльності профільних комітетів, клубів, бізнес-перемовинах, ділових заходах в Україні і за кордоном, інформаційне супроводження.

Міжнародні ініціативи

 Запорізька палата – активний учасник міжнародних проєктів. Це твіннінг-проєкти з Вільнюською палатою,  Торгово-промисловою палатою Антверпена, ініціативи ЄС, ПРООН, GIZ, ITC, що спрямовані перш за все на розвиток економіки, зміцнення експортних позицій виробництва.

До партнерів Запорізької ТПП у 2021-му приєдналися Торгова палата Брно (Чехія), Торгово-промислова палата Італії в Україні, ТПП Хатлонської області (Таджикистан), Литовська Асоціація Експортерів. Вже у цьому році Палата стала партнером організацій з Польщі, Латвії, Литви та Іспанії у проєкті AUMENTA з розвитку міжнародного кластерного руху.

8 лютого до дискусії доєдналися старший радник по зв’язкам з ЄС Торгово-промислової палати Антверпена Люк Ван Луверен, голова Литовської асоціації експортерів продовольства Гедрюс Багушинкас, віцепрезидент Регіональної торгової палати м. Брно Томаш Кубала.

Під час засідання Ради підписано Угоду про співпрацю між Запорізькою ТПП і Торгово-промисловою палатою Антверпена.

Маркетингова і освітня підтримка

У ВЦ «Козак-Палац», а також онлайн відбулися «Eco Forum», «InCo Forum», Запорізький Промисловий Форум, Форум міжнародної технічної допомоги, виставки «АгроТехСервіс», «Будівництво», «Ювелірний Світ», фестиваль бізнес-ідей «StartUP Fest».

Затребуваними стали  навчальні програми з експорту, управління персоналом, публічних закупівель, маркетингу, стандартів якості, digital-стратегій.

Кластерні ініціативи

Один із сучасних форматів об’єднання бізнесу, що довів свою ефективність у багатьох країнах Європи та Азії, – бізнес-кластери.

У запорізькому регіоні Палата стала ініціатором створення кластеру «Інжиніринг-Автоматизація-Машинобудування». Сьогодні його діяльність набирає обертів, підписані перші міжнародні угоди з асоціаціями Литви і Чехії.

Новий проєкт PRO_Business

Нова ініціатива Запорізької торгово-промислової палати – інформаційна платформа PRO_Business (https://katalog.cci.zp.ua), яка є логічним продовженням діяльності щодо розвитку і підтримки підприємництва.

Це онлайн-платформа, присвячена бізнес-спільноті Запорізького регіону, яка представлена у різних сферах виробництва, послуг і консалтингу. Мета проєкту: заявити про економічний потенціал Запорізького регіону та надати підприємцям майданчик для міжнародної презентації.

Довідково

Запорізька торгово-промислова палата – найбільша в регіоні бізнес-асоціація, частина світової та національної системи торгово-промислових палат, діє згідно з Законом України «Про торгово-промислові палати в Україні». Партнери є в Європі і країнах Близького Сходу, Азії і Латинської Америки – загалом понад 70 двосторонніх угод про співпрацю.

Це сучасна організація з надання бізнес-послуг. Експертні документи, видані торгово-промисловими палатами в межах їх повноважень, є обов’язковими для застосування на всій

території України. Гарантом якості послуг виступає впроваджена система менеджменту якості (ISO 9001).

Запорізька торгово-промислова палата – член Виставкової Федерації України – працює на ринку виставкових послуг з 1997 року. З 2009 року – заходи організовуються у власному виставковому центрі «Козак-Палац» – сучасному комплексі з загальною площею більше 10 тис. кв. м та розвинутою інфраструктурою. Це найбільший виставковий центр південно-східного регіону України.

ЗВІТ Запорізької торгово-промислової палати-2021

З анонсами і новинами Запорізької ТПП стежте на сайті: www.cci.zp.ua

ФБ: https://www.facebook.com/zpalata

Прес-центр:

(050) 600-46-81

Viber / Telegram (097) 39-44-394

e-mail: pressa@cci.zp.ua