Запорізька ТПП і Кластер ІАМ взяли участь у профільному форумі

Запорізька ТПП і Кластер ІАМ взяли участь у профільному форумі

Запорізька торгово-промислова палата разом із партнерами, учасниками запорізького кластеру «Інжиніринг. Автоматизація. Машинобудування» взяли участь у Другому форумі кластерів ІАМ, що відкрив роботу у Харкові.

Діяльність бізнес-об’єднання презентували віцепрезидент Запорізької ТПП Андрій Куц, координатор Запорізького кластеру ІАМ Андрій Карпенко, директор компанії «Ролл Гранд» Владислав Бащеванжи, директор підприємства «Тріада ЛТД» Кирило Красносельський.

Захід об’єднав учасників від українських кластерів ІАМ – Інжиніринг, Автоматизація, Машинобудування з Вінниці, Запоріжжя, Миколаєва та Харкова.
Триває обмін інформацією, досвідом з представниками споріднених за галузевою ознакою кластерів України.

Протягом двох днів учасники не тільки познайомилися з кращими кластерними практиками, можливостями програми GIZ4Partnership (Німеччина), але й відвідали ряд харківських підприємств. Зокрема, ПАТ «ФЕД», «Українські вагову компанію».
Форум відбувся в рамках проєкту ClusteRISE, який виконує Асоціація «підприємств промислової автоматизації України» (АППАУ) в рамках проєкту «Застосування та реалізація Угоди про асоціацію ЄС – Україна у сфері торгівлі», що впроваджується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням уряду Німеччини.


Довідково


Запорізький кластер ІАМ об’єднує провідних гравців регіону в секторах промисловості, інжинірингу, автоматизації, ІТ та машинобудування.
Це спільна ініціатива Запорізької торгово-промислової палати, Асоціації Підприємств Промислової Автоматизації України, Національного університету «Запорізька політехніка» та групи запорізьких компаній.
Переваги участі у кластері:
1. Спільний вихід на нові ринки і пошук нових клієнтів.
2. Створення сучасних «цифрових» продуктів і стартапів.
3. Підвищення економічної ефективності виробництва.
4. Набуття спільного досвіду, напрацювань, інновацій.