«Запоріжвогнетрив» Групи Метінвест частково відновлює виробництво

«Запоріжвогнетрив» Групи Метінвест частково відновлює виробництво

Група Метінвест ухвалила рішення щодо часткового виведення з режиму консервації виробничих підрозділів заводу «Запоріжвогнетрив» та поновлення роботи сервісних центрів у Запоріжжі та Кривому Розі.

«Вже сьогодні Група Метінвест будує довготермінові економічні плани задля подальшої відбудови української промисловості. Важливою складовою у відновленні економіки є стабільна робота металургійних підприємств. «Запоріжвогнетрив» готовий забезпечити їх вогнетривами та якісним сервісом – заради досягнення нашої спільної мети», – зазначив генеральний директор «Запоріжвогнетриву» Сергій Гоман.

«Запоріжвогнетрив» відновив роботу цеху магнезіальних виробів та алюмосилікатного цеху, продукція яких затребувана на вітчизняних гірничо-збагачувальних, металургійних та інжинірингових підприємствах. Відповідно, із запуском основних виробничих потужностей у роботу ввійшли очисні споруди підприємства. Крім того, запрацювали ремонтно-механічний, електроенергетичний та інші допоміжні підрозділи заводу.

Відновили роботу сервісні центри Запоріжжя та Кривого Рогу, які будуть займатися поточними ремонтами коксових батарей «Запоріжкоксу» та «Каметсталі», футеруванням сталеливарних агрегатів «Запоріжсталі», ремонтами випалювальних машин гірничо-збагачувальних комбінатів.

Співробітники «Запоріжвогнетриву» як волонтери долучилися до роботи Центру координації гуманітарної місії Метінвесту у Запоріжжі з перших днів його створення. Разом з колегами з інших запорізьких підприємств Метінвесту вони приймають вимушених переселенців на соціальних об’єктах компанії в Запоріжжі, надають усю необхідну допомогу українцям, які постраждали внаслідок воєнних дій.

Джерело: https://www.zaporozhogneupor.com/novini/zaporizhvohnetryv-hrupy-metinvest-chastkovo-vidnovliuie-vyrobnytstvo/