«Запоріжсталь» у 2023 році спрямує 16,5 млн гривень на покращення робочого побуту працівників

В 2023 році «Запоріжсталь» Групи Метінвест направить на покращення умов робочого побуту працівників близько 16,5 млн гривень. У межах комплексної програми «Робочий побут» комбінат капітально відремонтує чотири побутових об’єкти загальною площею близько 800 кв. метрів.Повідомляється на сайті “Запоріжсталь”.

Після вимушеного відтермінування дії програми «Робочий побут» через повномасштабне вторгнення, у лютому 2023 року ремонтні роботи на об’єктах комбінату «Запоріжсталь» відновлено. Протягом року в межах програми відремонтують побутові приміщення цеху холодної прокатки,  цеху експлуатації управління залізничного транспорту, турбінного цеху теплоелектроцентралі та однієї з адміністративних будівель комбінату. Цьогоріч у рамках комплексної програми чотири побутових об’єкти стануть більш затишними та зручними для понад 300 запоріжсталівців.

В межах капітальної реконструкції об’єктів робочого побуту замінять усі комунікації, встановлять енергозберігаючі віконні та дверні блоки, сучасну сантехніку, виконають оздоблювальні роботи. Наразі триває ремонт адміністративно-побутового комплексу відділення № 3 цеху холодної прокатки та санітарно-побутового приміщення цеху експлуатації УЗТ. Там проходять роботи з демонтажу стін, покриттів та стяжки підлоги.

Нагадаємо, корпоративна програма «Робочий побут» реалізується на «Запоріжсталі» з 2012 року. За цей час на приведення санітарно-побутових та адміністративних будівель у відповідність із найкращими практиками культури та побуту на виробництві комбінат спрямував понад 200 мільйонів гривень.