«Запоріжсталь» Групи Метінвест у 2021 році освоїв сім нових видів продукції

«Запоріжсталь» Групи Метінвест у 2021 році освоїв сім нових видів продукції

У

2021 році комбінат «Запоріжсталь» Групи Метінвест освоїв виробництво семи нових видів гарячекатаного та холоднокатаного рулонного прокату для ключових зарубіжних клієнтів.

«Орієнтованість на попит та потреби клієнта – у цьому і є запорука збереження конкурентної переваги металопродукції виробництва «Запоріжсталі». Кожен запоріжсталівець робить свій внесок у забезпечення високої якості прокату, дисципліну виконання замовлень, системне зниження собівартості продукції. Тому кожне нове замовлення – це, по суті, висока оцінка виконаної нами роботи», – зазначив Генеральний директор «Запоріжсталі» Олександр Мироненко.

«Запоріжсталь» розширив продуктовий портфель у 2021 році за рахунок освоєння виробництва гарячекатаного рулону з мікролегуванням бором, а також г/к рулону з новим чечевичним рифленням за типорозмірами 3,0-3,9 х 1050-1250 мм. Сортамент «Запоріжсталі» поповнив гарячекатаний рулонний прокат марок SAE 1006, DD11 та ASTM A36. Освоєно виробництво холоднокатаних рулонів з давальницької заготовки марки сталі DC01 з шириною 1500 мм з кромкою, розширено розмірний сортамент холоднокатаного рулонного прокату марки DC01.

Загалом за рік клієнтам відвантажено понад 17 тис. тонн нових видів гарячекатаного та холодокатаного рулонного прокату. Очікується, що нова продукція «Запоріжсталі» використовуватиметься у будівельній галузі, машинобудуванні, трубній промисловості та побутовому секторі.

Зазначимо, металургійні підприємства Групи Метінвест у 2021 році розпочали виробництво 54 нових видів продукції. Найбільше нових продуктів у 2021 році освоєно в сегменті товстолистового та горячекатаного рулонного прокату. Також новинки з’явилися в категоріях сталевих напівфабрикатів, холоднокатаного рулону, сортового прокату та оцинкованого рулону.

За матеріалом: http://За матеріалом https://zaporizhstal.com/pres-centr/novini/zaporizhstal-grupi-metinvest-u-2021-roci-osvoiv-sim-novih-vidiv-produkcii/