Європейська мережа підприємств: 15 років підтримки бізнесу в ЄС та поза його межами

Європейська мережа підприємств: 15 років підтримки бізнесу в ЄС та поза його межами

Вже понад рік, з листопада 2022 року, Запорізька ТПП є офіційним партнером у Запорізькому регіоні найбільшої європейської мережі підприємств Enterprise Europe Network (ЕЕN), до якої входять 70 країн світу, більш ніж 2 500000 організацій.

У листопаді Європейська мережа підприємств (ЕЕN) відзначила 15 років підтримки бізнесу з міжнародними амбіціями. Разом з Європейською мережею підприємств підбивають підсумки 450 мережевих організацій і 4,2 млн МСП по всьому світу.

Наразі запорізькі компанії – члени ЗТПП отримали доступ до інформаційних ресурсів мережі, пошуку замовників і постачальників продукції, участі у міжнародних В2В-заходах. Нашими експертами створено профілі понад 50 підприємств на платформі ЕЕN – це представники металургійної, машинобудівної галузей, аграрні, будівельні, консалтингові компанії.

Також працюємо у секторальних групах та залучаємо до діалогу запорізькі підприємства. У 2023 році проведена серія зустрічей на тему розвитку українського електротехнічного сектору.

Учасники EEN – це малі та середні компанії, що прагнуть впроваджувати інновації і розвивати свій бізнес на єдиному європейському ринку та поза його межами. Щоденно більше 500 компаній проходять спеціалізовані консультації і тренінги. А партнери EEN в усьому світі отримають більше 500 запитів щоденно на підтримку національних бізнесів у процесі інтернаціоналізації.

З питань співпраці та представлення компанії у мережі EEN звертайтесь

до експертів Запорізької ТПП:

(050) 484-11-97, (061) 233-11-72, e-mail: info1@cci.zp.ua