Єврокомісія офіційно запустила Платформу Україна-ЄС для зв’язків з бізнесом

Єврокомісія у межах Плану заходів створення «Шляхів солідарності» офіційно запустила Платформу Україна-ЄС для зв’язків з бізнесом (EU-Ukraine business matchmaking platform). – Повідомляє “Євроінтеграційний портал”.

Платформа створена на базі European Enterprise Network (EEN) для європейського і українського бізнесу та спрямована на  підтримку українського експорту, встановленню контактів між європейським бізнесом, який пропонує  транспортні послуги і можливість зберігання товарів, та українськими компаніями/трейдерами, а також дає можливість знаходити логістичних партнерів для експорту своєї продукції до держав-членів ЄС та третіх країн.

Платформа зосереджена на таких секторах:

  • логістика: збут, закупівля, транспорт, зберігання;
  • виробництво та переробка: сільське господарство та продукти харчування, сировина тощо.
  • експорт та імпорт сільськогосподарської продукції: пшениці, кукурудзи, ячменю, соняшнику, цукрових буряків, бобових, плодоовочевих тощо;
  • експорт та імпорт харчових продуктів: рослинної олії, м’яса, молочних продуктів, цукру, борошна, напоїв, хлібобулочних та кондитерських виробів тощо;
  • експорт та імпорт сировини: деталей для агротехніки, металу, деревини, мінеральних добрив, бензину, дизельного палива тощо.

Зацікавлені сторони можуть безкоштовно зареєструватися на сайті Платформи, публікувати свої профілі і шукати відповідних ділових партнерів та можливості реалізації своїх експортних пропозицій. 

Детальніше про Платформу за посиланням: https://cutt.ly/MLIm6jk

Довідково: 

План заходів створення «Шляхів солідарності» – комплекс заходів, які допоможуть Україні експортувати сільськогосподарську продукцію. Внаслідок вторгнення росії в Україну і блокади нею українських портів, українське зерно та інші сільськогосподарські товари вже не можуть бути доставлені за призначенням. Така ситуація загрожує глобальній продовольчій безпеці, тому терміново необхідно створити альтернативні логістичні маршрути з використанням усіх відповідних видів транспорту.