Японія відкрита до співпраці з Україною!

Японія відкрита до співпраці з Україною!

Про торгівлю без кордонів йшлося під час конференції «Ukrainian-Japanese Business Partnership without Borders», яку 11 квітня 2023 року організували Торгово-промислова палата України разом з Японською організацією зовнішньої торгівлі.

Спікерами заходу стали Геннадій Чижиков, Президент Торгово-промислової палати України, Сергій Корсунський, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Японії, Мацуда Кунінорі Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні, Метт Стівенс, Директор Центру підтримки бізнесу Invest Japan у JETRO, Олександра Василенко, Директорка Департаменту економічної дипломатії Міністерства закордонних справ.

Основні теми:

Огляд імпорту та роздрібної торгівлі Японії, динаміка та тенденції
Особливості ефективної комунікації з японським бізнесом
Огляд пріоритетних категорій товарів для експорту
Вимоги до продукції для виходу на ринок Японії
Огляд IT-індустрії з акцентом на штучний інтелект в Японії.

112 українських компаній взяли участь у заході і дізнались про переваги та бізнес-можливості торгівлі в Японії, специфіку та потреби найвибагливішого азійського ринку.Японські партнери презентували огляди про особливості ведення бізнесу в Японії, надали практичні рекомендації для успішного експорту і озвучили актуальні пропозиції для експортерів.

Президент ТПП Геннадій Чижиков подякував учасникам та співорганізаторам зустрічі за зусилля з розвитку українсько-японської торгівлі.«Це шанс не тільки для великих експортерів, а й для крафтових українських виробників, яким дуже раді в Японії. Українські ягоди, солодощі, вино вже доступні у японських супермаркетах. А готовність японського народу підтримати українське відкриває для нашого якісного товару унікальні можливості на найцікавішому ринку Азії», – сказав Г. Чижиков.

2022 року український експорт до Японії склав $106 млн, а імпорт -$644,9 млн

Наступна українсько-японська бізнес-зустріч планується в травні 2023 року. Слідкуйте за анонсами і приєднуйтесь.