22 квітня Торгово-промислова палата України презентувала новий посібник «Як експортувати до Японії» – практичний гід для українських компаній, які хочуть вийти на японський ринок. У презентації, що відбулася у змішаному офлайн/онлайн форматі, взяли участь експерти Запорізької торгово-промислової палати – консультанти з питань експорту. Також у межах проєкту «Трансформаційне відновлення задля безпеки людей в Україні» наші фахівці стали учасниками вебінарів, присвячених теорії, практиці, реальним кейсам експорту в Японію. Отримуємо нові знання, щоб якісно супроводжувати українських виробників у роботі з новими для них ринками.
Посібник «Як експортувати до Японії» створено, щоб допомогти українським виробникам і постачальникам краще зрозуміти специфіку Японії – від жорстких вимог щодо продуктів до особливостей ділового спілкування.
Матеріал буде корисний тим, хто готовий адаптувати свої товари, вкладатися в якість і будувати довгострокові відносини з японськими партнерами.
У посібнику ви знайдете:
- Огляд ринку Японії, виклики та фактори успіху для українських експортерів;
- Покрокові інструкції з визначення ставки мита та податків, сертифікації, маркування, митного оформлення;
- Поради щодо ділової комунікації, етикету, особливостей переговорів;
- Рекомендації зі стратегії виходу на ринок, участі у виставках та налагодження партнерств;
- Прямі посилання на офіційні ресурси уряду Японії, корисні контакти та бізнес-платформи.
«Японія — це ринок високої довіри, якості та стабільності. Цей посібник допоможе спростити українським компаніям складний шлях підготовки до експорту та зробити перші кроки з розумінням специфіки японського бізнес-середовища», — зазначають автори видання.
Посібник буде корисним:
- виробникам харчової продукції;
- постачальникам побутових товарів;
- експортерам, що шукають нові високотехнологічні ринки;
- компаніям, які готуються до участі у виставках або вже мають запити від японських партнерів.
Презентація Посібника
Посібник «Як експортувати до Японії» розроблено Торгово-промисловою палатою України за підтримки Програми розвитку ООН в Україні у межах проєкту «Трансформаційне відновлення задля безпеки людей в Україні», який фінансує уряд Японії та впроваджує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні. Думки, зауваження, висновки або рекомендації належать авторам Посібника і не обов’язково відображають погляди ПРООН, ООН, Уряду Японії та/або інших міжнародних партнерів.