Як бізнесу визначити обсяг збитків, отриманих внаслідок збройної агресії рф

«Визначення обсягу збитків, отриманих внаслідок збройної агресії рф» – тема семінару, що спільно організували для бізнесу Запорізька торгово-промислова палата і Управління забезпечення реалізації повноважень у Запорізькій області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях.

Захід відбувся 18 травня у комбінованому офлайн/онлайн форматах. До розмови долучились понад 50 представників підприємств Запорізької області, що працюють у сфері промисловості, агробізнесу, надають консалтингові, інші послуги, також освітні заклади, науково-дослідні інститути, комунальні установи. У семінарі взяв участь виконавчий директор ЗОСППР «Потенціал» Валерій Крайній.

Основна порада від експертів – вже зараз починати фіксувати докази наявної шкоди, робити оцінку збитків.

Під час зустрічі 18 травня презентовано «Методику визначення шкоди та обсягу збитків, завданих підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності внаслідок знищення та пошкодження їх майна у зв’язку із збройною агресією російської федерації, а також упущеної вигоди від неможливості чи перешкод у провадженні господарської діяльності», надано інформацію щодо процедури та практичні поради.

Владислава Панасенко, очільниця Управління ЗРП у Запорізькій області РВ Фонду державного майна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях звернула увагу присутніх на те, що зазначена Методика є обов’язковою для використання під час оцінки збитків внаслідок агресії рф. Це головний інструмент, що розроблено для оцінки реальних збитків, завданих напряму війною.

Як зазначив віцепрезидент Запорізької ТПП Андрій Куц, система торгово-промислових палат в Україні оперативно долучилась до експертних досліджень шкоди та збитків майна юридичних осіб в результаті воєнної агресії росії проти України. Запорізька ТПП, маючи повноваження експертної організації, виконує сьогодні весь спектр необхідних експертних робіт.

Послуги Запорізької ТПП з фотофіксації, експертизи пошкодження, руйнування, знищення або втрати майна, оцінки шкоди та обсягу збитків, завданих підприємствам, установам та організаціям, а також оцінки упущеної вигоди у зв’язку зі збройною агресією рф презентував під час заходу віцепрезидент Запорізької ТПП Дмитро Антонюк.

Експертка ЗТПП Наталія Нікітіна розповіла про практику  оцінки шкоди та обсягів збитків, завданих підприємствам, установам та організаціям, а також оцінки упущеної вигоди.

Практичні поради, рекомендації від експертів щодо визначення обсягу збитків, отриманих внаслідок збройної агресії рф – читайте у наших наступних публікаціях.

Сайт Запорізької ТПП:

www.cci.zp.ua

Контакти Управління експертиз Запорізької ТПП:

e-mail: ean@cci.zp.ua

тел.: +38 067 109 72 55

Замовлення експертних послуг онлайн: https://online.cci.zp.ua