XV Міжнародний форум «Польсько-українські дні бізнесу»

XV Міжнародний форум «Польсько-українські дні бізнесу»

Організатори – Асоціація українського бізнесу в Польщі та Юридична Група EUCON за співучасті Польського агентства з інвестицій і торгівлі – запрошують до участі в XV Міжнародному форумі «Польсько-українські дні бізнесу».

Форум відбудеться під патронатом Посольства України в Республіці Польща та Міністерства розвитку та технологій Польщі.

Дата і час: 28 квітня 2022 рік, початок о 09:00 (за Варшавою).

Місце проведення: Міністерство розвитку і технологій, зала “Під куполом”,  Площа Трьох Хрестів 3/5, Варшава, а також онлайн.


Українська економіка потребує якнайшвидшого відновлення та міжнародної підтримки для забезпечення життєдіяльності країни у складних умовах російської військової агресії. Вітчизняний бізнес та польські інвестори в Україні шукають альтернативні шляхи відновлення робочого процесу. Із початку війни Польща стала одним із найнадійніших союзників України, надавши безпрецедентну підтримку і продемонструвавши зразок добросусідства країн, – зазначають організатори.

За 8 років роботи Міжнародний форум «Польсько-українські дні бізнесу» трансформувався у один із найбільших та найважливіших комунікаційних майданчиків, що об’єднує представників бізнес-спільноти, роботодавців, фінансових інституцій, урядовців та представників державних організацій України і Польщі, ставши синонімом конструктивного діалогу між сусідніми країнами.

Тому навіть у такі складні часи Організаційним комітетом Ювілейного XV-го форуму було прийнято рішення провести захід, що стане епіцентром консолідації бізнес-середовища з метою підтримки українського і польського бізнесів в Україні в умовах військової агресії, покращення торговельно-економічної співпраці та налагодження ділових контактів у форматі Україна-Польща.


Учасники XV Міжнародного форуму «Польсько-українські дні бізнесу» обговорюватимуть питання:

  • торгово-економічна співпраця України та Польщі: минулі успіхи та майбутні перспективи, програми підтримки для українського і польського бізнесів в Україні в умовах тимчасової релокації, формати державної підтримки бізнесу від Польщі  та країн ЄС;
  • велика відбудова: перспективи відновлення української економіки, зокрема у сферах будівництва, енергетики, транспортної і цивільної інфраструктури, агробізнесу та сільського господарства;
  • доступ  до фінансових ресурсів та інструментів Польщі та країн ЄС для українського бізнесу в Польщі та польських інвесторів в Україні;
  • механізми розв’язання юридичних питань у період дії міжнародних санкцій, торгових барєрів, а також розв’язання проблем, пов’язаних із митними, податковими, бухгалтерськими і міграційними аспектами українських і польських працівників в Україні та Польщі.

Учасники форуму  матимуть змогу отримати актуальну інформацію щодо перспектив відновлення української економіки, усіх аспектів тимчасової релокації та підтримки бізнесу (як українського, так і польського) в Польщі. 

Пам’ятаймо, спільні зусилля і партнерство – ключ до перемоги!

УЧАСТЬ У ФОРУМІ БЕЗКОШТОВНА. ВЗЯТИ УЧАСТЬ МОЖНА ЯК ОФЛАЙН, ТАК І ОНЛАЙН.

Деталі і реєстрація: https://bit.ly/34Rxegs