Вже зараз можна отримувати відповіді в Електронному кабінеті платника податків. Час подавати заяву!

Вже зараз можна отримувати відповіді в Електронному кабінеті платника податків. Час подавати заяву!

Наразі приведені у відповідність нормативно-правові акти та доопрацьовані інформаційно-телекомунікаційні системи ДПС, які надали можливість податковій службі та платникам податків листуватися за допомогою Електронного кабінету.

Це регламентовано Законом України від 16.01.2020 р. № 466-ІХ “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві”.

Відповідно до статті 16 внесено зміни до пункту 42.4 статті 42 глави 1 розділу ІІ Податкового кодексу України щодо листування контролюючих органів через Електронний кабінет з платниками податків, які подають звітність в електронній формі та/або пройшли електронну ідентифікацію онлайн в електронному кабінеті, та які подали заяву про бажання отримувати документ через Електронний кабінет, а також подання один раз протягом року заяви про відмову отримувати документ через Електронний кабінет.

На даний час можливість листування контролюючих органів з платниками податків засобами електронного зв’язку забезпечена.