Визначення кодів / штрихове кодування

Експертиза з визначення коду послуги/виду діяльності
Визначення коду послуги/виду діяльності за ДКПП (КВЕД)
Визначення коду послуги/виду діяльності за іншими класифікаторами

Послуги штрихового кодування

Оформлення пакету документів для отримання штрихових кодів на продукцію

Штрихове кодування є всесвітньо прийнятим засобом маркування товарів, спільною всесвітньою мовою торгових стосунків у будь-якій галузі та в будь-якій країні.

Нанесений штриховий код дозволяє однозначно ідентифікувати товар та його виробника або дистриб’ютора. Наявність штрихового коду на товарах дозволяє автоматизувати облік, касове обслуговування, є необхідним при автоматизації процесів транспортування і продажу.

Коли товар марковано штриховим кодом – його конкурентоспроможність значно зростає. Кожний ідентифікаційний номер є унікальним.

Штриховий код – це комбінація вертикальних смуг і цифр (розташування яких регламентовані певними правилами), що представляє собою той чи інший товар у закодованому вигляді. Код дозволяє швидко і точно зчитати інформацію про товар за допомогою електронного пристрою – сканера.

Роботу всесвітньої товарної нумерації координує та несе відповідальність за унікальність ідентифікаційних номерів (штрихкодів) Міжнародна організація GS1. Це інтегрована система всесвітніх стандартів, що забезпечує точну ідентифікацію товарів, послуг і торгових партнерів, а також інформаційні комунікації щодо них. Асоціація Товарної Нумерації України ”ДжіЕс1 Україна” є членом Міжнародної організації GS1 та її офіційним представником в Україні.

У свою чергу, Запорізька торгово-промислова палата є офіційним представником Асоціації “ДжіЕс1 Україна” на території Запорізької області.

Виконуємо такі послуги:

  • Консультації, довідки та методичні рекомендації щодо питань штрихового кодування та застосування всесвітньої системи товарної нумерації GS1.
  • Сприяння у підготовці та оформленні необхідних документів щодо реєстрації суб’єктів господарювання в асоціації “ДжіЕс1 Україна”, укладання від імені асоціації відповідних договорів та додаткових угод на членство в асоціації “ДжіЕс1 Україна” та участь у всесвітній системі товарної нумерації GS1.
  • Оформлення заявок щодо присвоєння товарам ідентифікаційних номерів GS1, опрацьовування даних заявок на отримання ідентифікаційного номеру GS1.
  • Занесення суб’єктів господарювання та відомостей про товари в електронний банк даних.
  • Виготовлення майстер-файлів (комп’ютерних зображень штрихових кодів) у повній відповідності з державними стандартами України.
  • Консультації щодо практичного застосування штрихових кодів та вибору технічних засобів їх нанесення та зчитування.

Контакти:
Запоріжжя: (061)2135027, (050)4830383

Замовити послугу онлайн:
https://www.cci.zp.ua/systema-pryjomu-elektronnyh-zayavok/

Тетяна ЛІНОВЕЦЬКА

Заступник начальника

Дар’я КОЛІСНИК

Провідний експерт

Оксана ПОНОМАРЕНКО

Старший експерт