ВРУ ухвалила Закон «Про ратифікацію Протоколу між Кабінетом Міністрів України і Урядом Республіки Молдова про внесення змін до Угоди про вільну торгівлю між Кабінетом Міністрів України і Урядом Республіки Молдова від 13 листопада 2003 року»

Верховна Рада України ухвалила в цілому проєкт Закону України «Про ратифікацію Протоколу між Кабінетом Міністрів України і Урядом Республіки Молдова про внесення змін до Угоди про вільну торгівлю між Кабінетом Міністрів України і Урядом Республіки Молдова від 13 листопада 2003 року», внесений Кабінетом Міністрів України (реєстр. №0151, доопрацьований). Про це повідомляє Верховна Рада України.

Ухвалення проєкту Закону «Про ратифікацію Протоколу між Кабінетом Міністрів України і Урядом Республіки Молдова про внесення змін до Угоди про вільну торгівлю між Кабінетом Міністрів України і Урядом Республіки Молдова від 13 листопада 2003 року», внесеного Кабінетом Міністрів України, дасть можливість у двосторонній торгівлі між Україною та Молдовою при визначенні походження товарів керуватися положеннями Регіональної конвенції про пан-євро-середземноморські преференційні правила походження або Альтернативними правилами походження згаданої Регіональної конвенції, які застосовуватимуться до набрання чинності змін до Регіональної конвенції.

Реалізація Протоколу сприятиме збільшенню обсягів преференційної торгівлі товарами, що забезпечить залучення українських виробників до європейських та регіональних ланцюгів створення доданої вартості.