Візит представників ділових кіл України до Республіки Таджикистан

Візит представників ділових кіл України до Республіки Таджикистан

Запорізька торгово-промислова палата інформує, що 26-27 жовтня 2021 року Торгово-промислова палата України планує організацію візиту представників ділових кіл України до Республіки Таджикистан для проведення засідання Українсько-Таджицької ділової ради та бізнес-форуму за участю українських та таджицьких підприємств.

Цей захід проводиться в рамках шостого засідання Українсько-Таджицької Міжурядової комісії з питань економічного співробітництва.

Наразі ТПП України разом зі своїми таджицькими партнерами опрацьовує програму візиту, яка буде надіслана після остаточного узгодження сторонами.

Таджицька сторона була б готова, зокрема, розглянути пропозиції щодо інвестиційної співпраці у контексті реалізації можливих двосторонніх проєктів у найбільш перспективних галузях економіки обох держав. При цьому найбільший інтерес для таджицької сторони становить розвиток двосторонньої співпраці у галузі гідроенергетики, АПК, фармацевтики, транспорту, хімії тощо.

В разі зацікавленості щодо участі у зазначеному візиті просимо повідомити ТПП України за телефонами: (044) 461-98-07, (044) 461-98-08,

Департамент міжнародного співробітництва. Контактні особи: Олена Мацієвська, Валерія Забашта.