Вітаємо зі святом! Запрошуємо до співпраці!

Вітаємо зі святом! Запрошуємо до співпраці!

У першу неділю вересня в Україні відзначається День підприємця. Запорізька торгово-промислова палата щиро вітає компанії – члени ЗТПП, друзів, партнерів із професійним святом! Бажаємо наснаги, здобуття нових конкурентних переваг і успішної щоденної роботи!

Пишаємо запорізькими компаніями, фермерами, родинними справами. Адже дійсно у нашому регіону працюють унікальні підприємства, що продукують інновації, сучасні технології і розробки, якісні товари і послуги.

Коли бізнес об’єднується, він стає сильнішим. Має розвиток ініціатива Запорізької торгово-промислової палати – кластер «Інжиніринг. Автоматизація. Машинобудування». Об’єднання підприємців працює над створенням спільного конкурентоспроможного продукту, розвитком міжнародної співпраці, є підтримка Вільнюської торгово-промислової і ремісничої палати.

Продовжується реалізація освітніх, консультаційних заходів спільно з європейськими партнерами Палати.

Наразі Запорізька торгово-промислова палата готується до нового ділового сезону. Адже початок осені – найпродуктивніший період для бізнесу. На підприємців чекають форуми і виставки, навчальні програми, нові проєкти та рішення.

Вже 7 вересня продовжується серія безкоштовних вебінарів для бізнесу, що реалізується за проєктом «Антикризова платформа «Єднаємо бізнес Запорізького регіону – перемагаємо кризу разом!» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру та за фінансової підтримки ЄС. Навчальна програма розроблена для представників туристичного та готельного бізнесу. У липні і серпні онлайн-сесії вже проводили для промислових, аграрних, харчових компаній.

Найближчим часом у ВЦ «Козак-Палац» відбудуться:

14 – 16 вересня:

V екологічний форум «Еко Форум», спеціалізовані виставки «Будівництво та енергозбереження», «ЕКО ЛАВКА Expo».

23 – 26 вересня:

спеціалізована виставка «Ювелірний світ».

Стежте за нашими анонсами на сайті: www.cci.zp.ua