Вітаємо з 30-річчям інжинірингову компанію ТОВ «ТРІАДА ЛТД Ко» – члена Запорізької ТПП!

Вітаємо з 30-річчям інжинірингову компанію ТОВ «ТРІАДА ЛТД Ко» – члена Запорізької ТПП!

Запорізькій інжиніринговій компанії ТОВ «ТРІАДА ЛТД Ко» – члену Запорізької торгово-промислової палати – виповнилось 30 років! Сьогодні підприємство продовжує працювати та підтримувати економіку країни.

За багаторічну плідну співпрацю, вагомий внесок у розвиток палатівського руху, підтримку економічного фронту України та з нагоди ювілейної дати  колектив «ТРІАДА ЛТД Ко» нагороджено Почесним дипломом Торгово-промислової палати України.

Привітати колектив компанії на чолі з Кирилом Красносельським до технічного центру підприємства завітав віцепрезидент Запорізької ТПП Андрій Куц, а також – представники Запорізького регіонального кластеру «Інжиніринг – Автоматизація – Машинобудування». («ТРІАДА ЛТД Ко» є одним із засновників і активним учасником цього професійного об’єднання). “Ви – компанія, яка продукує і втілює інноваційні рішення, навіть у нелегкі часи війни! Тримаємо економічний фронт!», – зазначає Андрій Куц.

Директор ТОВ  «ТРІАДА ЛТД Ко» Кирило Красносельський коментує:  «Ми говорили про те, як війна увійшла у робочі процеси, як працюємо. Наша країна потребує нашої енергії і підтримки. Робочі процеси складаються зараз з того, на що зазвичай не вистачало часу – з простих речей і простих рішень. Ми говорили про те, що запорізькі промислові підприємства, невеличкі, малі, працюють. Наші інженери, як і мільйони українців інших спеціальностей, працюють, бо це наше завдання, завдання всіх, хто зараз або зі зброєю в руках або не може собі дозволити не чинити опір своєю працею. Тут і зараз».

Запорізька інжинірингова компанія “ТРІАДА ЛТД Ко” – інжинірингова компанія, системний інтегратор роботизованих комплексів. Спеціалізується у наданні інженерно-технічних послуг, розробці технологій, пов’язаних із розвитком і становленням різних зварювальних виробництв. Успішно вирішує завдання будь-якої складності в сфері проектування, інжинірингу, розробки технологій зварювання, інтеграції та запуску роботизованих зварювальних комплексів. Має власний виробничо-технічний центр з повною діагностичною базою для вивчення адитивних технологій 3D-друку, веде дослідницьку роботу в цьому напрямку.

Основні напрями діяльності:

– інжиніринг;

– технології процесів зварювання;

– адитивні, 3D-технології;

– роботизація зварювальних

 процесів;

– аутсорсинг;

– постачання зварювального

 устаткування і матеріалів;

– виробництво систем захисту при зварюванні;

– проектування та виробництво зварювальної оснастки і кондукторів;

– навчання і R&D.

Вітаємо «ТРІАДА ЛТД Ко» з ювілейної дати та бажаємо сил і наснаги, витримки і мужності, здобуття нових конкурентних переваг! Головне – Миру і скорішої Перемоги України. Разом – ми сильні!