Вільнюська торгово-промислова і реміснича палата – разом з українцями

Дякуємо нашим партнерам – Вільнюській торгово-промисловій і ремісничій палаті за щиру підтримку України! Наводимо уривок зі звернення литовських колег та звертаємо вашу увагу на корисні посилання на інформацію, яку надають національні установи Литви для підтримки України (наведені нижче у тексті).

“Дорогі наші українські друзі!

Від імені Вільнюської торгово-промислової та ремісничої палати ми висловлюємо щиру підтримку у вашій боротьбі за українську свободу, незалежність і безпеку. Наші серця розбиті, коли чуємо про жорстокі напади у вашій прекрасній країні. Литва з вами, і ми намагаємося надати всю можливу фінансову та гуманітарну допомогу та підтримку, щоб зупинити це жорстоке вторгнення Росії.

Члени та співробітники Вільнюської палати вже відповіли на наш заклик підтримати Україну, або перераховуючи фінансову допомогу через індивідуальні рахунки українських організацій підтримки (зокрема, Червоний Хрест, безпосередньо на спеціальний рахунок для збору коштів Національного банку України на підтримку Збройних Сил України, інше.

Наші члени та співробітники також внесли свій внесок у надання гуманітарної допомоги за такими напрямками: Продукти / Харчування / Дитяче харчування / Засоби гігієни / Одяг, Медичне забезпечення, Житло для українських сімей / Діти, Працевлаштування / Пошук роботи, Транспорт та інше.

Оскільки ми отримали запити від родин українців, які тікають від війни, ми хотіли б поділитися інформацією, яку надають національні установи Литви для підтримки України. Будь ласка, поділіться корисними посиланнями нижче зі своїми родинами та друзями, які цього потребують:

https://ukraina.vilnius.lt/uk/for-those-arriving-from-ukraine/

https://stipruskartu.lt/form-en-help/

https://ihvilnius.lt/migration

https://ihvilnius.lt/migration/offers-for-citizens-of-ukraine

Ми розуміємо, що ресурси швидко закінчуються, тому ми продовжуватимемо заохочувати та запрошувати наших членів продовжувати надавати необхідну допомогу та підтримку нашим українським братам, доки ворога не буде розгромлено.

Слава Україні!

З повагою,

Вільнюська торгово-промислова та реміснича палата”