Відновлюється робота двох Центрів обслуговування платників у місті Запоріжжя

ГУ Державної податкової служби у Запорізькій області повідомляє:

“Шановні друзі, сьогодні ми відновили роботу двох Центрів обслуговування платників у місті Запоріжжя, які працюватимуть з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 13:00. Якщо питання, які у вас виникають, неможливо вирішити дистанційно або у телефонному режимі, наші фахівці нададуть вам допомогу у ЦОПах.

Запрошуємо мешканців Хортицького та Дніпровського районів до Центру обслуговування платників Запорізької державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Запорізькій області за адресою: м. Запоріжжя, вул. Богдана Ступки, 8.

На мешканців Вознесенівського, Заводського, Комунарського, Олександрівського та Шевченківського районів наші фахівці чекають у Центрі обслуговування платників Олександрівської ДПІ за адресою: м. Запоріжжя, вул. Дніпровська, 34.

Нагадуємо, у разі виникнення питань, ви можете звертатися до нас на нашу сторінку у приватних повідомленнях: https://www.facebook.com/tax.zaporizhzhya.Також, профільні фахівці податкової служби консультують платників за телефонами гарячих ліній: https://tax.gov.ua/data/files/266745.docxМи залишаємося з вами на постійному зв’язку”.