«Відкритий кордон»: єЧерга запрацювала

«Відкритий кордон»: єЧерга запрацювала

На пункті пропуску Ягодин-Дорогуськ запустили електронну чергу перетину кордону.

Надалі є.Черга з’явиться на усіх прикордонних пунктах пропуску. 

Про це заявив Мустафа Найєм, заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України під час презентації «Відкритий кордон»: єЧерга у ТПП України.

19 грудня Торгово-промислова палата України в партнерстві з Міністерством розвитку громад, територій та інфраструкт та за сприяння Комітету підприємців в сфері автотранспорту та логістики при ТПП України організувала Презентацію «Відкритий кордон»: єЧерга для перевізників та бізнесу. 

Проєкт єЧерга з 12 грудня реалізовується на пункті пропуску Ягодин-Дорогуськ. Метою презентації стало обговорення перших результатів роботи сервісу з представниками бізнесу.

Президент ТПП Геннадій Чимков привітав роботу уряду над проблемою черг на кордонах. 
 

«Експорт – основа виживання нашої економіки. 90% експорту йде через західні кордони і черги серйозно ускладнюють бізнес. Ми підтримуємо упорядкування і спрощення процедур, які сприятимуть активізації експорту», – сказав Г. Чижиков.


За словами М. Найєма, «найбільший актив єЧерга – це довіра». Міністерство інфраструктури України разом із Державна прикордонна служба Українию та Укртрансбезпека працюють над запровадженням єдиної системи електронної черги на усіх пунктах пропуску. 
 

«24/7 вирішуємо проблеми першого тижня роботи єЧерга. Негода, уповільнення ветеринарного контролю з боку Польщі, синхронізація процесів – адаптуємо  #єЧерга до ситуації, усуваємо технічні проблеми. Для нас головне – укріпити довіру учасників ринку. З 25 грудня прогнозуємо налагодження роботи», зазначив Найєм.

Зареєструватись в єЧергу можна на сайті https://echerha.gov.ua/.