Від нетворкінгу в онлайн до лідогенерації. Відеозапис тренінгу

Від простого нетворкінгу – до лідогенерації. Учасники Запорізького кластеру «Інжиніринг – Автоматизація – Машинобудування» взяли участь у тренінгу, присвяченому розвитку бізнес-комунікацій в онлайн-просторі.

Захід відбувся у Запорізькій торгово-промисловій палаті, а також – на платформі ZOOM.

Консультувала учасників команда кваліфікованих експертів Асоціації «підприємств промислової автоматизації України»: директор АППАУ Олександр ЮРЧАК, Андрій БОРОДЮК і Тетяна КОТЕНКО.

Цей тренінг – один із завершальних заходів в межах програми «Розвиток експортних можливостей членів кластеру та позиціювання його як бренду на зовнішніх ринках», що реалізується як частина програми «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» за спільного фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини через німецьку федеральну компанію GIZ*.

Під час вітального слова віцепрезидент Запорізької ТПП Андрій КУЦ нагадав, що починався проєкт з візиту до Чехії, де представники Кластеру взяли участь у промисловій виставці в м. Брно та підписали першу міжнародну угоду – з Industry Cluster 4.0.

Сьогодні, в умовах війни, Запорізький кластер ІАМ продовжує працювати і прагне максимально залучати до роботи європейські онлайн-платформи, активно веде перемовини з закордонними колегами, працюючи над розвитком експорту та інтернаціоналізації.

Зокрема, директор Кластеру Андрій КАРПЕНКО зазначив, що  інформаційний профіль об’єднання представлений на сайті Європейської платформи кластерної співпраці (ЕССР (European Cluster Collaboration Platform)). Таким чином розширюється мережа міжнародних контактів.

Навесні учасники Кластеру презентували свої комерційні пропозиції та запити у співпраці під час метчмейкингових зустрічей Українського кластерного альянсу.

Як робити це більш ефективно – розповідали під час тренінгу. Адже всім членам Кластеру важливо не просто ефективно використовувати онлайн-інструменти поодинці, а консолідувати зусилля всіх учасників.

«Роль бізнес-об’єднань зараз дуже зростає», – наголошує Олександр ЮРЧАК (є головним координатором Українського кластерного альянсу – прим. ред.).

Говорячи про можливості, що надають кластери у сучасних умовах, спікер, зокрема, виділяє такі:

  1. Консолідація: разом легше долати виклики.
  2. Мобілізація навколо критичної інфраструктури, потреб ЗСУ.
  3. Співпраця з міжнародними проєктами і програмами.
  4. Участь у міжнародних В2В-зустрічах.

Під час тренінгу говорили також про грантові можливості: проєкти в Україні, інноваційні проєкти в ЄС, онлайн-платформи, релевантні для кластерів ІАМ.

Щодо реєстрації на платформах, профілю компанії, – найперша порада від експертів – максимально заповнювати профіль компанії, надавати повну і вичерпну інформацію.

Розглянули і питання підготовки та проведення зустрічей в онлайн, методику генерації лідів методами онлайн, участь у віртуальних виставках.

Наступний тренінг відбудеться вже за тиждень. Запрошуємо стежити за нашими анонсами і долучатися до навчальних заходів!

Відеозапис тренінгу «Від нетворкінгу – до лідогенерації» ви можете переглянути за посиланням:

Довідково

*Програма «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Мета проєкту – створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, підтримка інновацій та стимулювання експорту, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання.

EU4Business – ініціатива Європейського Союзу, яка допомагає малим і середнім підприємствам у країнах Східного партнерства – Вірменії, Азербайджані, Білорусі, Грузії, Молдові, Україні – зокрема надає додаткове фінансування та послуги з розвитку бізнесу, а також сприяє ефективному регулюванню підприємницької діяльності. Детальніше: www.eu4business.org.ua.