VI НАЦІОНАЛЬНИЙ ВИНОРОБНИЙ ФОРУМ 2021

VI НАЦІОНАЛЬНИЙ ВИНОРОБНИЙ ФОРУМ 2021

11 листопада: Професійний день для виноробів у Миколаєві «Mykolaiv Winemakers Рrofessional Day» –  Реєстрація

12 листопада: VI Національний виноробний форум  Реєстрація

13 листопада: Фестиваль українського вина «Mykolaiv Wine Festival» – Реєстрація

Засновники: Торгово-промислова палата України, корпорація «Укрвинпром», медіа група «Українська правда»

Організатори: Торгово-промислова палата України, Миколаївська обласна державна адміністрація, Миколаївська міська рада, Посольство Франції в Україні, компанія  «Reikartz Hotel Group», Миколаївська регіональна торгово-промислова палата, Громадська спілка «Асоціація крафтових виноробів Причорномор’я», Громадська спілка «Асоціація садівників, виноградарів та виноробів України»

За підтримки: Херсонської, Одеської, Закарпатської обласних державних адміністрацій.

Генеральний партнервиноробне підприємство АТ «Коблево»

Міжнародні партнери: «Inno’Vin»Кластер виноробної галузі регіону Нова Аквітанія, «Interco»Агенція з міжнародного співробітництва, «ISVV»Науковий Інститут Виноробства і Вина при Університеті Бордо, «Vinitech-Sifel»Виставка обладнання і техніки для виноробної галузі Бордо, Франція.

Наша мета незмінна – підняття престижу професії  винороба, популяризація українського вина, підвищення культури його споживання, розвиток винного туризму та просування бренду «Українське вино»  у світі, забезпечення екологічних основ сталого   розвитку виноградарства та виноробства.

Ми прагнемо привернути увагу українського суспільства, уряду  та представників міжнародної спільноти до важливого національного ресурсу –  українського виноробства. 

Ми разом сповнені бажанням та об’єднуємо зусилля для відродження національного виноробства,  формуємо  план дій та невпинно крокуємо назустріч жаданому результату.

У цьому році VI Національний виноробний форум, головна подія для виноробів, відбудеться на Миколаївщині в центрі Причорномор’я, одному з найдревніших виноробних регіонів України, де ще у  VI столітті до н.е. у знаменитій  Ольвії культивували виноград та виробляли вино.

Заходи та локації Національного виноробного форуму України уже вкотре забезпечать нашим виноробам можливість обговорити актуальні проблеми та шляхи їх вирішення на  пленарній частині Національного виноробного форуму, отримати практичні консультації та поради від провідних іноземних та вітчизняних науковців.

Налагодити якісні комунікації з  політиками,  урядовцями, міжнародними партнерами, компаніями, експертами, науковцями, представниками HoReCa та ЗМІ. Зустрітися та поспілкуватися в колі колег, друзів, однодумців  за келихом чудового Українського вина!

Цьогоріч шостий Національний виноробний форум доповнюється Професійним днем для виноробів у Миколаєві, з особливою міжнародною подією Vinitech Innovation Tour (VIT 2021) від наших французьких партнерів. VIT 2021 організовуються з 2010 року  у виноробні країни світу  і до яких залучаються в середньому 10 французьких компаній і наукові співробітники з Інституту Виноробства і Вина. Представники Бордо поділяться  з українськими колегами французькими досягненнями, інноваціями в виноробній галузі в рамках програми, яка включає в себе, виставку,  технічні конференції/семінари, зустрічі B2B, візити на місцеві виноробні господарства, networking.

Додасть колориту та святкового настрою форуму проведення  Фестивалю українського вина «Mykolaiv Wine Festival» з нагоди  державного свята  «День виноградаря та винороба України», де миколаївчани та гості міста отримають можливість продегустувати та придбати кращі українські вина до святкового столу. 

Проведення такого масштабного  заходу  безпосередньо у виноробному регіоні за  участі  представників бiзнесу, вітчизняних і міжнародних  компаній,  органів державної влади, народних депутатів України без сумніву буде сприяти зростанню  іміджу та інвестиційної привабливості Миколаївщини, створення  нових можливостей для розвитку економіки, популяризації українського виноробства та  еногастрономічного туризму.

VI Національний виноробний форум – це:

 1. Професійний день для виноробів у Миколаєві «Mykolaiv Winemakers  Рrofessional Day»
 • Презентація Vinitech Innovation Tour (VIT 2021) організованого міжнародними партнерами форуму: «Inno’Vin» Кластер виноробної галузі регіону Нова Аквітанія «Interco» Агенція з міжнародного співробітництва, «ISVV» Науковий Інститут Виноробства і Вина при Університеті Бордо, «Vinitech-Sifel»  Виставка обладнання і техніки для виноробної галузі Бордо, Франція  
 • Експозиція виставки Vinitech-Sifel (Бордо,Франція) техніка і обладнання для виноградарства та виноробства
 • Тематичні секції, фахові дискусії, практичні  семінари та майстер-класи для виноробів
 • Розвиток винного туризму
 • В2В-перемовини українських виноробів з потенційними партнерами, французькими виробниками техніки і обладнання для виноробства та виноградарства
 • Консультаційні візити міжнародних експертів на виноробні Миколаївщини
 1. Пленарна частина  VI Національного  виноробного форуму
 • Урочисте відкриття та вітальні промови організаторів і почесних гостей
 • Панельна дискусія: «Дорожня карта розвитку виноградно-виноробної галузі України»
 • Панельна дискусія: «Еногастротуризм – як невід’ємна складова  економіки причорноморського регіону України»
 • Презентація  проєкту «Винний Гід України» 2021 від компанії  Reikartz Hotel Group та урочисте відзначення виноробів,  представлених на сторінках видання
 1. Фестиваль українського  вина «Mykolaiv Wine Festival» з нагоди національного свята – Дня виноградаря і винороба України.  

Локація: громадський простір *8 ПРИЧАЛ

Запрошуємо до участі! Українському вину бути!

Участь у заходах 11 – 12 листопада безкоштовна за умови реєстрації  та отримання підтвердження від організаторів. 

На пленарну частину Форуму (12 листопада)

Акредитація ЗМІ та інформаційне партнерство: тел. (044) 584-28-36, e-mail:press@ucci.org.ua

Додаткова інформація, будь ласка звертайтеся: Миколаївська ОДА: Департамент агропромислового розвитку, тел.: 067-871-31-17, е-mail: reform@mk.gov.ua

Управління з питань туризму і курортів, тел.: 093-304-80-16, е-mail: roma_mamchur@outlook.com

ТПП України: тел. 380 (44) 583 50 68, e-mail: u-ol@ucci.org.ua

Миколаївська РТПП:тел. + 380 (67) 517 18 41 e-mail: t.astakhova@rtpp.com.ua

Асоціація крафтових виноробів Причорномор’я: т. +380 (67) 822 21 48, e-mail: George911233@gmail.com