Вебінари «Як використовувати Linkedin та Telegram для пошуку замовників. «Taobao: як відкрити магазин і почати свій бізнес у КНР»

Вебінари «Як використовувати Linkedin та Telegram для пошуку замовників. «Taobao: як відкрити магазин і почати свій бізнес у КНР»

Соціальні мережі і месенджери – ефективний помічник для підприємця. Щоб дізнатись, як використовувати Linkedin та Telegram для пошуку замовників, долучайтесь до безкоштовного вебінару, що відбудеться 22 листопада.

23 листопада учасники отримають дієві поради для електронної комерції. Поговоримо про найбільший інтернет-магазин Китаю. Тема вебінару: «Taobao: як відкрити магазин і почати свій бізнес у КНР».

Спільний проєкт Запорізької і Волинської ТПП «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» реалізується в межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Вебінари відбудеться онлайн на платформі ZOOM. Початок об 11:00. Тривалість кожного вебінару  – 2 години.

Спікерка:

Євгенія Литвинова,президент/СЕО, аналітикиня Клубу експортерів України.

Понад 10 років досвіду в управлінні. Успішно розробила понад 20 проєктів. Досягла підвищення прибутковості компаній вдвічі. Реалізувала власні ідеї та проєкти, які безпосередньо сприяли розвитку і збільшенню рентабельності бізнесу.

Запрошуємо до участі у вебінарі!

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://t1p.de/nho9u

Додаткова інформація за тел. +38 050 484 11 97 або електронною поштою oso@cci.zp.ua.

***

Протягом двох місяців заплановано проведення понад 30 безкоштовних консультаційних онлайн-заходів.

Програма курсу орієнтована у першу чергу на підприємства мікро-, малого та середнього бізнесу Запорізької, Волинської, інших областей України, а також на органи місцевого самоврядування, які працюють із бізнесом, громадські організації та бізнес-об’єднання.

Основні тематичні блоки присвячені питанням, які викликали найбільше запитань і уваги слухачів попередніх зустрічей. Це зовнішньоекономічна діяльність, маркетинг, онлайн-інструменти просування продукції і послуг, засвідчення форс-мажорних обставин, кейси ефективного управління, податки і фінанси.

Вперше у рамках проєкту – тема зеленого (сталого) повоєнного відновлення України,  розвитку крафтового виробництва.

Онлайн-заходи відбуватимуться до 22 грудня 2023 року.

Для довідки

Проєкт «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» впроваджується за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Польщі, Швеції і Швейцарії.