Вебінари «Як адаптувати свій бізнес у часи війни», «Ефективні перемовини для бізнесу»: 18, 21 квітня 2023 року

18 та 21 квітня 2023 року Запорізька і Волинська торгово-промислові палати запрошують підприємців і підприємниць на безкоштовні вебінари, присвячені  адаптації бізнесу у часи війни та веденню ефективних перемовин. Заходи відбудуться онлайн на платформі ZOOM.

Спікерка заходу:

Світлана Насирова, сертифікована бізнес-тренерка, ведуча стратегічних та командних сесій, PHD, доктор філософії в галузі адміністративного менеджменту, бізнес-консультантка зі стратегічного маркетингу, розвитку та сталості бізнесу. Пані Світлана є керівницею асоціації консультантів для бізнесу  АКБ, керівницею київського осередку національної платформи «Жінки в бізнесі».

Основні теми вебінару «Як адаптувати свій бізнес в часи війни», 18 квітня 2023 року, 13.00 – 14.00

Під час вебінару будуть розглянуті 5 сценаріїв  трансформації бізнесу в часи війни, які побудовані на основі бізнес-моделі.

Учасники отримають знання щодо основних елементів бізнес-моделі та навчаться використовувати бізнес-модель як інструмент для  переосмислення та пошуку точок росту бізнесу.

Основні теми вебінару «Ефективні перемовини для бізнесу», 21 квітня 2023 року, 11.00-13.00

  • Види стратегій перемовин, їх характеристики та особливості
  • Позиційна стратегія (жорсткі перемовини)
  • Принципова стратегія (гарвардський метод)
  • Позиції та інтереси сторін в перемовинах
  • Багатокутник інтересів
  • Алгоритм підготовки до перемовин
  •       Техніки та прийоми для ефективного ведення перемовин

Вебінар розрахований на власників, керівників, лінійних менеджерів, які ведуть перемовини, як в комерційних цілях, так і під час спілкування зі співробітниками, партнерами тощо.

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/U4KRGyd

Додаткова інформація за тел. +38 050 484 11 97 або електронною поштою oso@cci.zp.ua

Спільний проєкт має назву «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» і реалізується в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

У квітні 2023 року також відбудуться вебінари на такі теми:

25.04 – Генерація ідей для бізнесу

27.04 – Фандрейзинг. Особливості написання грантової заявки

***

Протягом двох місяців заплановано проведення 25 безкоштовних консультаційних онлайн-заходів у форматі вебінарів, практикумів, майстер-класів, а також круглого столу для спільного вирішення бізнес-завдань учасників та учасниць. Основні теми курсу – форс-мажорні обставини, інтернаціоналізація МСП, кластерні інструменти, фандрейзинг, питання фінансової стійкості й економічної активності бізнесу, мінімізація ризиків під час експорту/імпорту, експортний маркетинг, пошук партнерів, робота на маркетплейсах, відповідність продукції стандартам ЄС.

Запорізька і Волинська торгово-промислові палати прагнуть надати компаніям максимальний консультаційний супровід, зокрема у питаннях розвитку бізнесу та підтримки експортоорієнтованих підприємств в умовах воєнного стану.

Для довідки

Проєкт «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» впроваджується за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Польщі, Швеції і Швейцарії.