Вебінари на теми умов поставок у воєнний час і нововведень у сфері ЗЕД. 28, 30 листопада, 2 грудня

Запорізька і Сумська ТПП запрошують на вебінари, присвячені умовам поставок у воєнний час, інструментам оптимізації процесів оформлення в режимах «експорт» та «імпорт», нововведенням у сфері ЗЕД.

Заходи відбудуться онлайн на платформі ZOOM. Початок об 11:00.

Детальніше про спікера:

Микола Ларін, керівник проєктів Асоціації експортерів і імпортерів «ЗЕД», експерт у галузі міжнародної торгівлі.

Брав безпосередню участь в якості керівника проєкту з перекладу, адаптації національного законодавства та видання в Україні багатьох офіційних публікацій МТП, в тому числі і Застереження МТП 2003 про форс-мажори і Застереження МТП 2003 про ускладнення.

Має практичний досвід роботи у сфері зовнішньоекономічної діяльності (експорт та імпорт з різними країнами (різні групи товарів) понад вісім років.

28 листопада 2022 року

Вебінар «Умови поставки у військовий час. Як працювати для зменшення ризиків? Правила Інкотермс 2020 та світова практика від МТП, розбір помилок. Лайфхаки для українських експортерів та імпортерів».

30 листопада 2022 року

Вебінар «Інструменти оптимізації процесів оформлення в режимах експорт та імпорт. Основні ризики для бізнесу при здійсненні міжнародної поставки товарів під час військових дій».

Спікерка: Юлія ПИНДУС, керівниця департаменту консультаційних послуг CPTL, консультантка у сфері ЗЕД

2 грудня 2022 року

Вебінар «Останні нововведення в сфері ЗЕД, нові можливості та потенційні спрощення для бізнесу».

Заходи організовані у рамках спільного проєкту «Експертні  консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів», що реалізується у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/xB4x7oL

Додаткова інформація за тел.: +38 050 484 11 97, e-mail: oso@cci.zp.ua

Загалом у листопаді і грудні заплановано проведення 28-ми безкоштовних консультаційних онлайн-заходів у форматі вебінарів, практикумів, а також майстермайнд-сесій для спільного вирішення бізнес-завдань учасників. Головні теми курсу – податки, трудові правовідносини, антикризовий маркетинг, експорт, бренд і франшиза, форс-мажор, митні процедури, державні закупівлі в Україні і ЄС, digital-маркетинг, SMM, участь бізнесу в програмах відновлення України.

Програми вебінарів розраховані на представників мікро-, малого та середнього бізнесу Запорізької області, органи місцевого самоврядування, що працюють з бізнесом, громадські організації.

Для довідки

«Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» реалізується Запорізькою і Сумською ТПП за підтримки ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції і Швейцарії.