Вебінари для бізнесу на теми генерації ідей і фандрейзингу : 25, 27 квітня 2023 року

25 і 27 квітня 2023 року Запорізька і Волинська торгово-промислові палати запрошують підприємців і підприємниць на безкоштовні вебінари. Компаніям, що продовжують працювати під час війни, важливо бути максимально точними і професійними під час генерації бізнес-ідей, їх оцінки і перевірки на перспективність. Як це робити правильно – учасники дізнаються під час вебінару. Також поговоримо про фандрейзинг і особливості написання грантової заявки. Заходи відбудуться онлайн на платформі ZOOM. Початок об 11:00.

Тема вебінару 25 квітня 2023 року:

Генерація ідей для бізнесу.

Тема вебінару 27 квітня 2023 року:

Фандрейзинг для бізнесу. Особливості написання грантової заявки

Спікерка заходу:

Ольга Маліхатко, тренерка з проектного менеджменту, фандрейзингу, лідерства, емоційного та професійного вигорання, вирішення творчих ідей через синектику, розвиток soft skills. Сертифікована бізнес-тренерка Міжнародної організації праці ILO за програмами: «Генеруй бізнес- ідею», «Розпочни свій бізнес». Фасилітаторка та тренерка з організаційного розвитку громад Корпусу Миру США в Україні (TCF CD).

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/U4KRGyd

Додаткова інформація за тел. +38 050 484 11 97 або електронною поштою oso@cci.zp.ua

***

Протягом двох місяців заплановано проведення 25 безкоштовних консультаційних онлайн-заходів у форматі вебінарів, практикумів, майстер-класів, а також круглого столу для спільного вирішення бізнес-завдань учасників та учасниць. Основні теми курсу – форс-мажорні обставини, інтернаціоналізація МСП, кластерні інструменти, фандрейзинг, питання фінансової стійкості й економічної активності бізнесу, мінімізація ризиків під час експорту/імпорту, експортний маркетинг, пошук партнерів, робота на маркетплейсах, відповідність продукції стандартам ЄС.

Запорізька і Волинська торгово-промислові палати прагнуть надати компаніям максимальний консультаційний супровід, зокрема у питаннях розвитку бізнесу та підтримки експортоорієнтованих підприємств в умовах воєнного стану.

Для довідки

Проєкт «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» впроваджується за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Польщі, Швеції і Швейцарії.