Вебінар “Застосування РРО/ПРРО. ФОП під час воєнного стану”. Відеозапис

Запорізька і Сумська торгово-промислові палати почали реалізацію спільного проєкту «Експертні  консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів», що реалізується у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

1 листопада відбувся перший безкоштовний вебінар на тему податкового законодавства.

Спікерка: Мілітина ВЕЛИКА, керівниця ТОВ «АК «Бухгалтер», практикуюча бухгалтерка з досвідом більш ніж 20 років, авторка публікацій та аналітичних статей.

Основні питання:

Застосування рро/прро. Чи треба та коли?

  • ФОП під час воєнного стану.
  • Ліквідація ФОП.

Відеозапис вебінару ви можете переглянути за посиланням:

Продовження серії вебінарів – вже завтра, 2 листопада. Тема:

Резидентство. Куди сплачувати податки?

Доволі розповсюджена ситуація, коли підприємці з України надають послуги на території інших країн. Де в такому випадку сплачувати податки? Чи не виникає подвійного оподаткування?
Відповіді на ці та інші актуальні питання учасники дізнаються під час вебінарів.

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/xB4x7oL

Додаткова інформація за тел.: +38 050 484 11 97, e-mail: oso@cci.zp.ua

Нагадаємо, навчальний курс реалізується у межах проєкту «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» за підтримки Програми розвитку ООН та Європейського Союзу в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Протягом двох місяців заплановано проведення 28-ми безкоштовних консультаційних онлайн- заходів у форматі вебінарів, практикумів, а також майстермайнд-сесій для спільного вирішення бізнес-завдань учасників. Головні теми курсу – податки, трудові правовідносини, антикризовий маркетинг, експорт, бренд і франшиза, форс-мажор, митні процедури, державні закупівлі в Україні і ЄС, digital-маркетинг, SMM, участь бізнесу в програмах відновлення України.

Програми вебінарів розраховані на представників мікро-, малого та середнього бізнесу Запорізької області, органи місцевого самоврядування, що працюють з бізнесом, громадські організації.

Онлайн-заходи відбуватимуться по 23 грудня 2022 року.