Вебінар «Як залучити гранти для розвитку бізнесу. Алгоритми успіху». Відеозапис

Вебінар «Як залучити гранти для розвитку бізнесу. Алгоритми успіху». Відеозапис

Як залучити гранти для розвитку бізнесу? – Головне питання вебінару, що відбувся 29 листопада у межах спільного проєкту Запорізької і Волинської ТПП «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів». Тема викликала дуже багато запитань від учасників, адже компанії сьогодні особливо прагнуть залучити додаткове безповоротне фінансування на різні напрями діяльності.

Дякуємо за консультаційну допомогу, професійні відповіді спікерці заходу Ірині Деркач – експертці з фандрейзингу та грантрайтингу, керівниці консалтингової агенції «Офіс перспективного розвитку».

Міжнародні фонди і організації, фінансові інституції, фонди ЄС, держава пропонують сьогодні широкий спектр програм для бізнесу, з’явились і гранти, що зумовлені роботою бізнесу в умовах воєнного часу. Це так звані грантові програми швидкого реагування, що надають можливість отримати додаткові ресурси від донора на безкоштовній безповоротній основі для швидкої відповіді на виклики, що постають у зв’язку зі складними обставинами в тій чи іншій діяльності.

Спікерка зазначає, що алгоритм ефективної роботи з грантами складається з трьох основних частин:

  1. Підготовка до участі в грантових програмах.
  2. Пошук та вибір програм для участі.
  3. Підготовка аплікаційного пакету документів на грантовий конкурс за обраною програмою.

Розпочати ж підготовчу роботу Ірина Деркач радить з трансформації бізнес-ідеї на бізнес-модель. Вже після цього можна приступати до пошуку програм, аналізувати і відбирати найбільш відповідні, а згодом – переходити до роботи з аплікаційними формами.

Не встигли взяти участь у вебінарі онлайн? Запрошуємо переглянути запис за посиланням:

Презентація вебінару «Як залучити гранти для розвитку бізнесу. Алгоритми успіху»:

Серія вебінарів триває.

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://t1p.de/nho9u

Додаткова інформація за тел. +38 050 484 11 97 або електронною поштою oso@cci.zp.ua.

***

Протягом двох місяців заплановано проведення понад 30 безкоштовних консультаційних онлайн-заходів.

Програма курсу орієнтована у першу чергу на підприємства мікро-, малого та середнього бізнесу Запорізької, Волинської, інших областей України, а також на органи місцевого самоврядування, які працюють із бізнесом, громадські організації та бізнес-об’єднання.

Основні тематичні блоки присвячені питанням, які викликали найбільше запитань і уваги слухачів попередніх зустрічей. Це зовнішньоекономічна діяльність, маркетинг, онлайн-інструменти просування продукції і послуг, засвідчення форс-мажорних обставин, кейси ефективного управління, податки і фінанси.

Вперше у рамках проєкту – тема зеленого (сталого) повоєнного відновлення України,  розвитку крафтового виробництва.

Онлайн-заходи відбуватимуться до 22 грудня 2023 року.

Для довідки

Проєкт «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» впроваджується за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Польщі, Швеції і Швейцарії.