Вебінар «Як захистити та зберегти своїх працівників. Кадрові питання у воєнний час»: 21 квітня

21 квітня об 11.00 запрошуємо на безкоштовний вебінар на тему «Як захистити та зберегти своїх працівників. Найпоширеніші питання у воєнний час”. Експертна зустріч продовжить серію навчально-консультаційних заходів для бізнесу, що реалізується Запорізькою торгово-промисловою палатою за підтримки Програми розвитку ООН та Європейського Союзу. Найпоширеніші кадрові питання у воєнний час».

Експертка заходу: Світлана Заболотна, провідна спеціалістка в галузі кадрового обліку та діловодства, трудових правовідносин. Пані Світлана розробила авторський курс з навчання спеціалістів відділу кадрів, а також – методику проведення кадрового аудиту для підприємств усіх форм власності. Є авторкою серії практичних посібників: «На допомогу працівникові відділу кадрів», постійною авторкою багатьох спеціалізованих видань.

Тривалість вебінару – 1 година.

Обов’язкова реєстрація за посиланням: cutt.ly/PFrZMhA

Додаткова інформація за тел.: +380 (50) 484 11 97, e-mail: oso@cci.zp.ua

Нагадаємо, навчальний курс реалізується у межах проєкту «Антикризова платформа «Єднаємо регіональний бізнес – перемагаємо разом!» за підтримки Програми розвитку ООН та Європейського Союзу в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Програмою передбачено роз’яснення податкових змін, запроваджених в українському законодавстві з метою підтримки економіки, питання трудових правовідносин, форс-мажорних обставин. Окремий важливий блок курсу – робота в умовах зміни транспортних потоків та ланцюгів поставок, а тому – організація логістики, експорту та імпорту, перебудова ланцюгів доданої вартості.

Програми вебінарів розраховані на представників мікро-, малого та середнього бізнесу Запорізької області, органи місцевого самоврядування, що працюють з бізнесом, громадські організації.

Онлайн-заходи відбуватимуться з 14 квітня по 20 травня 2022 року.

Ознайомитися з календарем заходів: surl.li/bsdnq