Вебінар «Як захистити та зберегти своїх працівників. Кадрові питання у воєнний час». Відеозапис

21 квітня відбувся безкоштовний вебінар на тему «Як захистити та зберегти своїх працівників. Найпоширеніші питання у воєнний час”. Експертна зустріч продовжила серію навчально-консультаційних заходів для бізнесу, що реалізується Запорізькою торгово-промисловою палатою за підтримки Програми розвитку ООН та Європейського Союзу. Найпоширеніші кадрові питання у воєнний час».

Експертка заходу –  Світлана Заболотна, провідна спеціалістка в галузі кадрового обліку та діловодства, трудових правовідносин – надала докладний огляд всіх актуальних законодавчих змін для спеціалістів кадрових служб, власників бізнесу.

Звичайно, в першу чергу говорили про зміни в законодавстві:

  • Закон України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію»
  • Законі України «Про військовий обов’язок і військову службу»
  • Закон України “Про відпустки”

Також увагу приділили важливій темі бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час.

Відезапис вебінару ви можете переглянути за посиланням:

Інформаційні матеріали вебінару:

Нагадаємо, навчальний курс реалізується у межах проєкту «Антикризова платформа «Єднаємо регіональний бізнес – перемагаємо разом!» за підтримки Програми розвитку ООН та Європейського Союзу в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Програмою передбачено роз’яснення податкових змін, запроваджених в українському законодавстві з метою підтримки економіки, питання трудових правовідносин, форс-мажорних обставин. Окремий важливий блок курсу – робота в умовах зміни транспортних потоків та ланцюгів поставок, а тому – організація логістики, експорту та імпорту, перебудова ланцюгів доданої вартості.

Програми вебінарів розраховані на представників мікро-, малого та середнього бізнесу Запорізької області, органи місцевого самоврядування, що працюють з бізнесом, громадські організації.

Онлайн-заходи відбуватимуться по 20 травня 2022 року.

 Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/PFrZMhA

Додаткова інформація за тел.: +380 (50) 484 11 97, e-mail: oso@cci.zp.ua

Також читайте: https://www.cci.zp.ua/zaporizka-tpp-pidgotuvala-programu-ekspertnoyi-pidtrymky-dlya-biznesu/