Вебінар «Як використовувати онлайн-платформи для досягнення цілей бізнесу?». Відеозапис

Вебінар «Як використовувати онлайн-платформи для досягнення цілей бізнесу?». Відеозапис

Як використовувати онлайн-платформи для досягнення цілей бізнесу? – Головне питання вебінару, що організували Запорізька і Сумська ТПП 29 лютого в рамках проєкту  «Експертні консультації для підтримки бізнесу під час війни», який реалізується за сприяння ПРООН (UNDP) в Україні за фінансової підтримки уряду Польщі.

Інтернет-платформи для бізнесу набули особливої популярності серед українських підприємців в умовах повномасштабної війни – як можливість встановлювати нові ділові контакти в Україні і за кордоном, презентувати власну продукцію, брати участь у виставках онлайн. Але чи досить ефективно ми використовуємо цей важливий ресурс?

«Платформи – це інструмент, а чи є у вас стратегія?», – питання для роздумів, яке пропонує учасникам вебінару Олександр Юрчак, генеральний директор Асоціації підприємств промислової автоматизації України, СЕО Українського кластерного альянсу, координатор руху «Індустрія 4.0 в Україні». Адже пріоритетним є наявність чітких завдань, потреб компанії, від яких залежить і вибір платформ, відповідний порядок дій для досягнення цілей.

Разом з представниками Українського кластерного альянсу спікер познайомив з деякими популярними та найбільш ефективними на сьогодні платформами (у їх числі – EEN, B2BMatch, Agora by EIT Manufacturing), розповів про практику УКА у цьому контексті.

Кращі практики, які можуть спрацювати на ефективне використання платформ як компаніями, так і бізнес-спільнотами:

  1. Експертний супровід – одна з головних практик для досягнення результату.
  2. Постійне навчання, отримання нових знань та навичок.
  3. Створення універсальних профайлів компаній, регулярне їх оновлення.
  4. Індивідуальний річний план.
  5. Розповсюдження кейсів, історій успіху.

Для консультацій щодо представлення на онлайн-платформах підприємці можуть звертатись до регіональних Торгово-промислових палат, Українського кластерного альянсу.

Відеозапис вебінару можна переглянути за посиланням:

***

Серія вебінарів триватиме до 15 березня 2024 року.

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://t1p.de/6ub8x

Додаткова інформація за тел. +38 050 484 11 97 або електронною поштою oso@cci.zp.ua.

Найактивніші підприємства-учасники отримають ваучери на безкоштовні послуги експортного консалтингу. Зокрема, експерти торгово-промислових палат допоможуть визначити код УКТЗЕД товару, підготують маркетинговий аналіз ринків продукції, підберуть маркетплейси для реєстрації та пошуку потенційних партнерів.

Проєкт «Експертні консультації для підтримки бізнесу під час війни» впроваджується за сприяння Програми розвитку ООН (UNDP) в Україні за фінансової підтримки уряду Польщі.