Вебінар «Як втримати існуючих клієнтів та завоювати нових». Відеозапис

Вебінар «Як втримати існуючих клієнтів та завоювати нових». Відеозапис

18 листопада 2022 року Запорізька і Сумська ТПП запросили підприємців  на авторський вебінар від Юлії Плієвої, власниці, СЕО Apple Consulting®, Adjunct professor kmbs, членкині Aspen-спільноти.

Захід організовано в рамках спільного проєкту «Експертні  консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів», що реалізується у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Основне питання зустрічі – як втримати існуючих клієнтів та завоювати нових?

Загалом немає практично жодної компанії, яка б не відчула під час війни падіння продажів. Обсяги продажів більшості компаній наразі становлять 60-80 % довоєнного продажу. Розрив ланцюгів постачання, міграція населення, пошкоджені склади та виробничі потужності – це наша реальність на невизначений час. Однак навіть в цій ситуації потрібна правильна стратегія продажів. – Зазначає експертка.

Більшість стратегій компаній, які працювали до війни, зараз не працюють. Втім, є приклади бізнесу, який долає виклики і знаходить нові робочі рішення. Про мотиваційні кейси компаній, шляхи до розробки сміливих і цінних для ринку рішень йшла мова під час вебінару.

Відеозапис ви можете переглянути за посиланням:

Наступна зустріч з Юлією Плієвою відбудеться 24 листопада.

Тема вебінару: «Як забезпечити надійність та швидкість від постачальників?».

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/xB4x7oL

Додаткова інформація за тел.: +38 050 484 11 97, e-mail: oso@cci.zp.ua

Загалом у листопаді і грудні заплановано проведення 28-ми безкоштовних консультаційних онлайн-заходів у форматі вебінарів, практикумів, а також майстермайнд-сесій для спільного вирішення бізнес-завдань учасників. Головні теми курсу – податки, трудові правовідносини, антикризовий маркетинг, експорт, бренд і франшиза, форс-мажор, митні процедури, державні закупівлі в Україні і ЄС, digital-маркетинг, SMM, участь бізнесу в програмах відновлення України.

Програми вебінарів розраховані на представників мікро-, малого та середнього бізнесу Запорізької області, органи місцевого самоврядування, що працюють з бізнесом, громадські організації.

Для довідки

«Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» реалізується Запорізькою і Сумською ТПП за підтримки ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції і Швейцарії.