Вебінар «Як відшукати та захистити інтелектуальну власність у Вашому бізнесі?». Відеозапис

Вебінар «Як відшукати та захистити інтелектуальну власність у Вашому бізнесі?». Відеозапис

Важлива тема для захисту інтересів вашого бізнесу в Україні і за кордоном. 12 березня вебінар проєкту  «Експертні консультації для підтримки бізнесу під час війни» присвятили темі інтелектуальної власності. Заходи реалізуються Запорізькою і Сумською ТПП за сприяння ПРООН (UNDP) в Україні за фінансової підтримки уряду Польщі.

Світлана Колодяжна, консультантка з питань управління інтелектуальною власністю Сумської ТПП зробила детальний огляд основних об’єктів інтелектуальної власності у бізнесі, надала необхідні рекомендації, навела приклади судової практики в Україні.

Спікерка розпочала вебінар з аналізу найбільш розповсюджених об’єктів права інтелектуальної власності – торговельних марок.

Реєстрація ТМ є не тільки невід’ємною частиною успішної побудови бізнесу і просування власного бренда, але й інструментом, що убезпечує від численних ризиків. Зокрема, плагіату.

Право на реєстрацію власної торгової марки має будь-яка фізична або юридична особа, їх об`єднання або правонаступники. Реалізація цього права засвідчується відповідним охоронним документом – свідоцтвом, яке видається від імені держави.

Також увагу приділили авторським правам у креативному бізнесі і не тільки, промисловим зразкам, корисним моделям.

З питань отримання патентно-ліцензійних послуг представники бізнесу можуть звертатись до експертів регіональних ТПП.

Відеозапис вебінару можна переглянути за посиланням:

***

Серія вебінарів триває.

Долучайтесь!

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://t1p.de/6ub8x

Додаткова інформація за тел. +38 050 484 11 97 або електронною поштою oso@cci.zp.ua.

Найактивніші підприємства-учасники отримають ваучери на безкоштовні послуги експортного консалтингу. Зокрема, експерти торгово-промислових палат допоможуть визначити код УКТЗЕД товару, підготують маркетинговий аналіз ринків продукції, підберуть маркетплейси для реєстрації та пошуку потенційних партнерів.

Проєкт «Експертні консультації для підтримки бізнесу під час війни» впроваджується за сприяння Програми розвитку ООН (UNDP) в Україні за фінансової підтримки уряду Польщі.