Вебінар «Як розпочати продавати свої товари та послуги державі? Чекліст для новачків». Відеозапис

Як розпочати продавати свої товари та послуги державі?

Чекліст основних дій отримали учасники тематичного вебінару, організованого Запорізькою і Сумською ТПП за підтримки ЄС та ПРООН.

Спікерка заходу: Світлана Колодяжна, юрисконсультка Сумської ТПП, тренерка, практикуюча консультанка з питань публічних закупівель.

Хто може бути учасником публічних закупівель?

Це як суб’єкти господарювання, об’єднання юридичних осіб, так і фізичні особи.

Що необхідно для початку роботи?

Перші кроки – зареєструватися на одному з е-майданчиків і отримати КЕП / УЕП (кваліфікованого/удосконаленого електронного підпису) на представника учасника.

Також – зупинилися на особливостях здійснення публічних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану.

Постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. N 1178 регламентовані такі зміни:

  • Тепер закупівлі можна буде проводити в системі Prozorro за новою процедурою. Водночас розширюються рамки використання каталогів Prozorro Market.
  • Нові пороги для обов’язковості закупівель у Prozorro:

Для закупівель товарів і послуг відкриті торги з особливостями необхідно буде проводити, якщо вартість закупівель дорівнює або перевищує 100 тис. грн; для послуг з поточного ремонту – 200 тис. грн; робіт – 1,5 млн грн.

Запис вебінару ви можете переглянути за посиланням:

Запорізька і Сумська торгово-промислові палати продовжують реалізацію спільного проєкту «Експертні  консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів». Навчальний курс реалізується» за підтримки Програми розвитку ООН та Європейського Союзу в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Протягом двох місяців заплановано проведення 28-ми безкоштовних консультаційних онлайн- заходів у форматі вебінарів, практикумів, а також майстермайнд-сесій для спільного вирішення бізнес-завдань учасників. Головні теми курсу – податки, трудові правовідносини, антикризовий маркетинг, експорт, бренд і франшиза, форс-мажор, митні процедури, державні закупівлі в Україні і ЄС, digital-маркетинг, SMM, участь бізнесу в програмах відновлення України.

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/xB4x7oL

Додаткова інформація за тел.: +38 050 484 11 97, e-mail: oso@cci.zp.ua