Вебінар «Як розпочати продавати свої товари та послуги державі?»: 7 листопада

Запорізька і Сумська торгово-промислові палати продовжують реалізацію спільного проєкту «Експертні  консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів», що реалізується у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

7 листопада підприємців запрошують на безкоштовний вебінар на тему: «Як розпочати продавати свої товари та послуги державі? Чекліст для новачків».

Захід відбудеться онлайн на платформі ZOOM. Початок об 11:00.

У програмі:

–              алгоритм дій, необхідний для початку роботи у системі Прозоро;

–              способи та процедури закупівель в Україні, особливості їх проведення;

–              особливості закупівель у воєнний час;

–              особливості вимог замовників у різних видах закупівель;

–              поширені помилки під час подачі пропозицій та тендерних пропозицій учасниками;

–              особливості укладання, виконання та зміни тендерних договорів.

Учасники вебінару здобудуть такі навички:

–              відслідковувати публічні закупівлі, в яких вони можуть взяти участь та правильно читати і розуміти вимоги замовника в даних закупівлях;

–              коректно складати, подавати пропозиції та тендерні пропозиції у обраних публічних закупівлях.

Спікерка:

Світлана Колодяжна, спеціалістка-юрисконсультка Сумської ТПП, тренерка з питань публічних закупівель. Здійснює навчання та консультує замовників та учасників публічних закупівель із 2018 року. Систематично супроводжує проведення та участь у публічних закупівлях на території Сумської області.

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/xB4x7oL

Додаткова інформація за тел.: +38 050 484 11 97, e-mail: oso@cci.zp.ua

Нагадаємо, навчальний курс реалізується у межах проєкту «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» за підтримки Програми розвитку ООН та Європейського Союзу в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Протягом двох місяців заплановано проведення 28-ми безкоштовних консультаційних онлайн- заходів у форматі вебінарів, практикумів, а також майстермайнд-сесій для спільного вирішення бізнес-завдань учасників. Головні теми курсу – податки, трудові правовідносини, антикризовий маркетинг, експорт, бренд і франшиза, форс-мажор, митні процедури, державні закупівлі в Україні і ЄС, digital-маркетинг, SMM, участь бізнесу в програмах відновлення України.

Програми вебінарів розраховані на представників мікро-, малого та середнього бізнесу Запорізької області, органи місцевого самоврядування, що працюють з бізнесом, громадські організації.