Вебінар «Як розкривати потенціал спільнот й налагоджувати мережеву взаємодію в своєму регіоні?». Відеозапис

Вебінар «Як розкривати потенціал спільнот й налагоджувати мережеву взаємодію в своєму регіоні?». Відеозапис

4 грудня продовжили серію вебінарів від Запорізької і Волинської ТПП дискусією на тему створення потужних і дієвих спільнот, їх ролі у сучасному бізнес-середовищі.

Два головні питання порядку денного:

1)     Яким чином сформувати сильну і впливову організацію?

2)     Як консолідувати власних членів навколо спільних викликів, цілей та цінностей?

Генеральний директор Асоціації підприємств промислової автоматизації України, СЕО Українського кластерного альянсу Олександр Юрчак поділився успішними практиками Українського кластерного альянсу, Асоціації підприємств промислової автоматизації України.

СЕО «Клубу мерів» Юлія Чуфістова розповіла про роботу спільноти, що об’єднує мерів і голів територіальних громад.

За результатами опитування, проведеного в ході зустрічі, найбільшими викликами на рівні власних спільнот учасники називають: вироблення спільних цілей чи спільної адженди, формування спільних цінностей та їх дотримання, формування «ядра» – найбільш активної групи.

Учасники заходу, у числі яких керівники кластерів, асоціацій, представники компаній – членів бізнес-спільнот, активно брали участь у дискусії, ділились власним досвідом і напрацюваннями.

Зокрема, відзначено налагодження якісної комунікації учасників Запорізького кластера ІАМ за рахунок регулярних зустрічей, візитів на підприємства спільноти.

Директор Кластеру Андрій Карпенко наголосив на важливості залучення до спільних проєктів, ініціатив бізнесу представників науки, влади.

У програмі:

– контекст створення міцних мережевих зв’язків. Типові кейси УКА по фрагментації та «клубних» форматах (Олександр Юрчак, УПА)

– кейси та історії партнерських організацій (Юлія Чуфістова, “Клуб мерів”)

– дискусія з питань розвитку спільнот

Головні питання:

– Якими є метрики по розвитку спільнот?

– Яким чином просувати цінності спільноти? Хто це має робити і як?

– Кластерний координатор й комьюніті менеджер – те саме, чи є різниця?

– Яким є сучасний інструментарій в управлінні спільнотами?

Відеозапис вебінару можна переглянути за посиланням:

Спільний проєкт Запорізької і Волинської ТПП «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» реалізується в межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Серія вебінарів триває.

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://t1p.de/nho9u

Додаткова інформація за тел. +38 050 484 11 97 або електронною поштою oso@cci.zp.ua.

***

Програма безкоштовної серії вебінарів орієнтована у першу чергу на підприємства мікро-, малого та середнього бізнесу Запорізької, Волинської, інших областей України, а також на органи місцевого самоврядування, які працюють із бізнесом, громадські організації та бізнес-об’єднання.

Основні тематичні блоки присвячені питанням зовнішньоекономічної діяльності, маркетингу, онлайн-інструментам просування продукції і послуг, засвідчення форс-мажорних обставин, кейсам ефективного управління, податкам і фінансам. Вперше у рамках проєкту – тема зеленого (сталого) повоєнного відновлення України.

Онлайн-заходи відбуватимуться до 22 грудня 2023 року.

Для довідки

Проєкт «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» впроваджується за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Польщі, Швеції і Швейцарії.