Вебінар «Як і коли варто захищати свій бренд або коротко про торговельну марку». Відеозапис

Вебінар «Як і коли варто захищати свій бренд або коротко про торговельну марку». Відеозапис

 «Як і коли варто захищати свій бренд або коротко про торговельну марку» – консультували сьогодні, 29 листопада 2022 року під час вебінару, організованого Запорізькою і Сумською ТПП.

Спікерка: Світлана Колодяжна, юрисконсультка Сумської ТПП.

Захід організований у рамках спільного проєкту «Експертні  консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів», що реалізується у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Торговельні марки є найбільш розповсюдженими об’єктами права інтелектуальної власності. Такі знаки вирізняють товари одних виробників серед таких самих або споріднених з ними товарів інших виробників.

Право на реєстрацію власної торгової марки має будь-яка фізична або юридична особа, їх об`єднання або правонаступники. Реалізація цього права засвідчується відповідним охоронним документом – свідоцтвом, яке видається від імені держави.

Реєстрація торговельної марки є не тільки невід’ємною частиною успішної побудови бізнесу і просування власного бренда, але й інструментом, що убезпечує від численних ризиків. Зокрема, плагіату.

Учасники заходу отримали необхідні знання про порядок реєстрації торговельних марок в Україні. Також – ознайомилися з проблемними ситуаціями у частині реєстрації та захисту власних торговельних марок, що допоможе приймати ефективні рішення для управління власними об’єктами інтелектуальної власності.

Відеозапис вебінару ви можете переглянути за посиланням:

Продовження серії вебінарів – вже завтра, 30 листопада.

Найближчі заходи:   

30 листопада – Інструменти оптимізації процесів оформлення в режимах експорт та імпорт 

02 грудня – Основні нововведення в сфері ЗЕД, нові можливості та потенційні спрощення для бізнесу

Спікери:

Юлія ПІНДУС, керівниця департаменту консультаційних послуг компанії CPTL 

Микола ЛАРІН, керівник проектів Асоціації експортерів і імпортерів «ЗЕД», експерт у галузі міжнародної торгівлі

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/xB4x7oL

Додаткова інформація за тел.: +38 050 484 11 97, e-mail: oso@cci.zp.ua

Загалом у листопаді і грудні заплановано проведення 28-ми безкоштовних консультаційних онлайн-заходів у форматі вебінарів, практикумів, а також майстермайнд-сесій для спільного вирішення бізнес-завдань учасників. Головні теми курсу – податки, трудові правовідносини, антикризовий маркетинг, експорт, бренд і франшиза, форс-мажор, митні процедури, державні закупівлі в Україні і ЄС, digital-маркетинг, SMM, участь бізнесу в програмах відновлення України.

Програми вебінарів розраховані на представників мікро-, малого та середнього бізнесу Запорізької області, органи місцевого самоврядування, що працюють з бізнесом, громадські організації.

Для довідки

«Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» реалізується Запорізькою і Сумською ТПП за підтримки ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції і Швейцарії.